Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Oba gola primili pored Agera. Ajde za prvi je bio carski ograđen, ali drugi je bio čista situacija... On je morao jedan od ta dva gola spečiti... Da se razumemo, Ager mi je jedan od najgotivnijih fudbalera ikad, ali mnogo kiksira u zadnjih par godina. Karager je tata za njega i dalje, barem što se odbrane tiče. Meni je totalno nejasno zašto je on uopšte centralni bek, kad ima sasvim pristojnu tehniku i šut, pa i brzinu, za levog beka, možda čak i levog veznog, da se školovao na tim pozicijama "od vremena"...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Nope, Agger...

http://www.ibtimes.c...-double-1077342

Mada jeste Johnson iskulirao ceo korner, ali covek je Agerov... Inace, sve golove su primili ovako iz prekida, ili iz nekih dugih lopti, ili ubacivanja po zemlji sa strane... Tipicno za uspavanu, neaktivnu odbranu. Nemam sta da dodam, sem 'katastrofa'

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

meni je samo zao vengera, on je neverovatan menadzer nego ovi igraci se ne trude, jos ih sudije kao sto su veb i din jebu, i tako sve 8 godina.. ma strasno

Jeste on izuzetan trener i manager, nema šta, samo što mi se kod njega ne sviđa činjenica da ne želi da se prilagodi modernom nogometu u kojem se novac ne štedi. On je napravio više igrača nego što je ijedan trener u svojoj karijeri, ali tako se danas ne osvajaju titule :( Inače sam veliki fan Arsenala, da ne bude zabune :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste on izuzetan trener i manager, nema šta, samo što mi se kod njega ne sviđa činjenica da ne želi da se prilagodi modernom nogometu u kojem se novac ne štedi. On je napravio više igrača nego što je ijedan trener u svojoj karijeri, ali tako se danas ne osvajaju titule :( Inače sam veliki fan Arsenala, da ne bude zabune :)

Ма Кома тролује, не одговарај му. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...