Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Cemu mrznja ? Nigde ne pise da fudbal mora da se igra lepo za oko, od noge do noge, sa prelepim do jaja golovima. Poenta je osvojiti zacrtano mesto na tabeli, nekome je da osvoji, nekome da ode u LS, neki samo gledaju kako da opstanu. Kako do cilja ( koji donosi novac i ostavlja te u poslu ) doci , tvoj je problem ali ako se cilj ispunjava konstantno znaci da se radi dobar posao. Po tom osnovu bi svi trebalo da mrze Manchester koji osvaja svake druge sezone ligu a realno ne igraju atraktivan fudbal, dosta puta igraju i prljavo i cesto dobijaju ekipe koje ginu protiv njih 90 minuta da izvuku bod sa 1:0 i to je to. Ne kazem da ih treba mrzeti, upravo u tome je i tajna uspeha po meni, igras koliko ti treba i koristis kvalitet, i stvarno ne vidim poentu pljuvanja po Stouku koji isto postizu cilj radeci ono sto im najbolje ide i pristaje.

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

kako mozes da ne mrzis "fudbalsku" ekipu, koja sve radi samo ne igra fudbal?

svaki jebeni prekid, bio to i gol aut, razvlace koliko god mogu.

neko kaze igraju muski, cvrsto... sta je tu muski kad oni namerno udaraju igraca u svakom jebenom duelu, ne fudbalsko guranje/povlacenje, vec udaranje sa ciljom da se udari, pa lopta ako se izbije. pogledaj vilkinsona (valjda je taj, levi bocni) koliko je, bukvalno, tukao volkota i sa i bez lopte.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

kako mozes da ne mrzis "fudbalsku" ekipu, koja sve radi samo ne igra fudbal?

svaki jebeni prekid, bio to i gol aut, razvlace koliko god mogu.

neko kaze igraju muski, cvrsto... sta je tu muski kad oni namerno udaraju igraca u svakom jebenom duelu, ne fudbalsko guranje/povlacenje, vec udaranje sa ciljom da se udari, pa lopta ako se izbije. pogledaj vilkinsona (valjda je taj, levi bocni) koliko je, bukvalno, tukao volkota i sa i bez lopte.

isto kao sto vi (ne znam da li ti licno, ali vecina ovde) mrzite Barselonu koja igra najlepsi fudbal u istoriji fudbala.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jbg lepota je subjektivna. Meni recimo Barsina igra aka "jedan napred nazad dva" nikada ne moze biti najlepsa, a kamoli najlepsa ikada. Dok za npr. Arsenal kojeg ne volim slobodno mogu reci da su plesali po terenu u ono zlatno vreme i puno su lepsi fudbal igrali od Barse, bar po meni. A ima jos mnogo primera.

Link to comment
Share on other sites

upravo, meni Barsa igra neverovatno dosadan fudbal, gotivim više Stoke da gledam nego njih

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

последњих пар година и мени Борусија најлепше игра...

мучно је гледати Барсу 90 минута... они стварно јесу најбоља екипа, али толико гуше са 'тики таком' на половини терена, са пуно повратних лопти, да просто не осетиш царско избацивање одбране из дуплог паса...

ја нпр. волим да гледам прегледе њихових голова, ал кад гледам целу текму оћу думрем.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sa najgorim odbrambenim mogucim igracima na trzistu

jedan toni adams i martin kion i opet imas invincibles

ja sam ubedjen da bi jedan toni hibert bio korisniji u arsenalu nego sanja (koji je jos kao i "pouzdan")

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...