Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

da, u Italiji ima boljih :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lepo je doca rekao za zlatana - odlican primer. Igrao je svuda ali nigde nije pricao da mu je taj klub sve sto ima u zivotu i jedini gotivan na svetu i da mu se samo tamo igra...Isao je gde je mogao i hteo, i niko mu to ne zamera..

a robin je govedo, i nema tu dalje diskusije zapravo..

edit: pa kad je dobar za premijer ligu može da sipa svuda :)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ne, moja opaska je bila na to što Bole ovde na ruru već par godina fura kako PL nikako nije najbolja liga na svetu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Да питам Лешка пре свега, па остале. Да ли вам је Стојке слина?

I sam htedoh da dam taj primer, ali da bih pogurao svoju pricu. :D

Naime, jeste slinetina, govno smrdljivo, splavarcina mutava, jebi Mustafinu zenu... ali to je meni tako kao nekom ko voli Zvezdu i mrzim ga zbog licnih sklonosti. Jer u principu nekom sa strane, ko navija recimo za Jagodinu, boli uvo za Stojketa i da li je ispao slina jer je rekao da voli jedan klub, pa posle zbog para, Evrope ili cega god vec otisao u drugi, vec ce samo gledati na njegove igracke sposobnosti.

Sa druge strane, mogu da navedem recimo Pepea, koji je govnar i smrad iz potpuno drugih razloga. To je lik koji gazi ljude dok su na zemlji (u bukvalnom smislu), jedan mesar koji gleda kako nekom da upropasti karijeru. Samim tim on je svima nacelno smrad, jer svojim delima cini lose drugima.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I sam htedoh da dam taj primer, ali da bih pogurao svoju pricu. :D

Naime, jeste slinetina, govno smrdljivo, splavarcina mutava, jebi Mustafinu zenu... ali to je meni tako kao nekom ko voli Zvezdu i mrzim ga zbog licnih sklonosti. Jer u principu nekom sa strane, ko navija recimo za Jagodinu, boli uvo za Stojketa i da li je ispao slina jer je rekao da voli jedan klub, pa posle zbog para, Evrope ili cega god vec otisao u drugi, vec ce samo gledati na njegove igracke sposobnosti.

Sa druge strane, mogu da navedem recimo Pepea, koji je govnar i smrad iz potpuno drugih razloga. To je lik koji gazi ljude dok su na zemlji (u bukvalnom smislu), jedan mesar koji gleda kako nekom da upropasti karijeru. Samim tim on je svima nacelno smrad, jer svojim delima cini lose drugima.

Ја навијам за Партизан, па мрзим Мустафу :)

Драго ми је кад одбрани нешто, наравно, али њега мрзим зато што је слинетина погана, а знам доста нормалних гробара који га не воле из истог разлога.

Пепеа не бих сврстао у исту категорију са Персијем, али наравно све најгоре мислим и о њему.

Да се разумемо, ово нема везе са тим како неко игра фудбал. Изневеровао сам какву голчину је дао Перси против Чекићара сад у купу.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da se ubacujem u raspravu,mnogo sam lenj otkako ne radim:)

enivej,samo cu da podelim gomilu careva na jednom mestu

Stoke private fantasy league

543940_473507662706902_927910141_n.png

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Taman sam mislio da se kladim na pool, oko 4 je kvota... Da li je jebeno MOGUCE da stave webba da sudi? Pa proslu utakmicu je pokrao samo tako...

EDIT: Nije bio webb na prosloj, ali je opet pool pokraden. Prosto se plasim sta ce sad biti...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Van Persi igračina, Suarez fejl, Staridž dobar. Najlol trenutak utakmice onaj nesuđeni korner kada je Vidić izbacio loptu glavom ispred Agera (ili Škrtela?) :D

I da, imam jedno pitanje. Je l' moguće svirati ofsajd kod drugog gola a Mutd? Pošto je Evra praktično dodao loptu Vidiću koji je bio ispred odbrane Lpoola u tom trenutku? Iskren da budem, ja da sam sudija kapiram da ne bih to sudio ali me zanima teoretski.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

teorijski jeste ofsajd, ali ovo niko ne bi sudio

Webb odličan danas, ako zanemarimo ona dva kornera koja su bila

Rodgers failovao sa taktikom, i izmenom Lucasa, iako je imao žuti. Liverpul je samo zbog njega izgubio. Alen očajan, Wisdom takođe, Sturridge dobar, treba da igra što više

Nije loše, toliko..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...