Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

daj im mlade kobaje da hasaju

priobalju

iz nekog razloga ovo zvuci skroz pogresno, a opet ne znam kako bih drugacije rekao

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=17&nav_category=16&nav_id=635540

:(

jedan od vecih kulturnih sokova u britaniji za mene je bio taj sto ljudi vozacima u gspu govore hvala dovidjenja a ovi im otpozdravljaju

sta preporucujete za skidanje kilaze? bicikla ili setnja/trcanje?

trcanje, i smanjis masti i slozene secere

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo prva godina kako neću ići na BF od njegovog "osnivanja". Ovo što kaže Acy sve stoji, međutim bilo je tako i ranije samo u nešto manjoj meri, pa se iz godine u godinu pojačavalo, dotle da sad totalno ne osećam da sam bilo šta propustio ako ne odem.

Ladna priča totalno

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam na put bez sendvica, poneo smoothie i neko suseno voce, orahe lesnike i te zajebancije. vec vidim da cu za sat vremena krenuti da varim unutrasnje organe

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jer?

"jedam maximo kornet"

"a dje ti je"

"pa u frizideru"

"a sto ga ne donese"

"pa zakljucan je"

"pa evo ti kljuc pa otkljucaj"

"nema maksimo korneta"

"a sto ja da tu ucinim"

"pa ne znam"

"pa sta si zapea za ti maksimo, idi otkljucaj, uzmi neki najškuplji (da jebe oca) i da se ne gnjavimo više oko sladoleda"

"ok"

" a sto je sa sviju danas, boze moj"

....

"donia si 100 eura da platis jedan batak i kokakolu"

"pa nemam sitno"

"i sad ja di ti ušitnjavam po ovu vrućinu, jel"

"pa ne znam"

"a sto ranije ne rece da imas samo sto eura da ti odma recem da ne mos odje jest"

"ne znam, nije mi palo na pamet"

"aj šjedi, jedi, snaćemo se već nekako. I ne drži taj telefon tu, ukrašće ti oma neko"

"pa zar ovu nokiju staru"

"a kradu sve"

"pa zar i ovde?"

"no ne zajebaji ti znaš hehe"

u oba primera su mladje crnogorke, jebote

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo prve godine bio na ušću kad su ga prebacili, i nikad više.

Da ne govorimo da je od starta pivo bilo skuplje nego u kafićima

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ambrozija sljaka, rodila ove godine dobro :(

E nemke, ja sam alergičan jako na sve te polene, ono testirao sam se na vma i alergičan sam 10 na skali do 10 i na polen trave i na polen drveća. Do sada svake godine, zadnjih 15 godina u sezoni cvetanja ambrozije bukvalno nisam mogao da gledam na oči po ceo dan, zapušen nos, hroničan umor, nekad čak i blago gušenje. Pio sam neke lekove, neke više, neke manje uspešne, al ove godine su mi preporučili Nasaler koji sam uzimao preventivno, samo jednu kutiju sam popio i mogu da ti kažem da ove sezone gotovo da nemam nikakvih problema, tako da pokušaj sa tim ako hoćeš.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

E nemke, ja sam alergičan jako na sve te polene, ono testirao sam se na vma i alergičan sam 10 na skali do 10 i na polen trave i na polen drveća. Do sada svake godine, zadnjih 15 godina u sezoni cvetanja ambrozije bukvalno nisam mogao da gledam na oči po ceo dan, zapušen nos, hroničan umor, nekad čak i blago gušenje. Pio sam neke lekove, neke više, neke manje uspešne, al ove godine su mi preporučili Nasaler koji sam uzimao preventivno, samo jednu kutiju sam popio i mogu da ti kažem da ove sezone gotovo da nemam nikakvih problema, tako da pokušaj sa tim ako hoćeš.

ja svoju alergiju kontrolišem dosta uspešno tako što pijem xyzal, ali kada mi padne imunitet ili kada uletim negde gde je gomila korova u blizini (npr. bir fest), nema mi pomoći. moraću da probaj taj nasaler - jesu to tablete ili nešto što se udiše? gde ga ima, pošto je?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio Alvesco i Avamys. Avamys je perac nad peracima, nikad nisam bolje ziveo u doba alergije. A koliko su mi ozbiljne govori to sto udisem Alvesco, koji je za bronhijalnu astmu jer mi se alergija spusta na pluca.

jer sangarepa ili sargarepa ?

Mrkva

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...