Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne mora da ima nista osim knjige prometa (KPO) kada je pausalni preduzetnik. I da cuva naravno fakture i racune, al to je sve u domenu teorije i ja ne znam coveka kome su to trazili. Za te stvari smaraju tek kad udjes u PDV jer im se pre toga jebe da se cimaju jer svakako nisi mogao da ostetis drzavu na bilo koji nacin

Edited by bogs
Link to comment
Share on other sites

Pitali su me ladno na intervjuu za posao gde sebe vidim kroz 5 godina... zamalo da fejspalmujem pred njih 3je ... za malo !!! Ali bila su jos 2 pitanja na granici smehotresa.

"Pesmo, da li znate da radite u AutoCadu?" ....

"Pesmo, vidi da ste radili dosta projekata, zasto niste nikad radili u nekoj firmi?" ....

trololol...

proslo je ok valjda.. shatro javice mi.. le fu ! gade mi se.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@Pesma, to su ta pitanja da one skontaju da li si pravi kadar za njih!

@vudu, shift left, matoriii!

@topic, sreo danas dva rurovca, trpyja i shoockyja i javio sam im se ali sam morao da ispoštujem rur kod, video sam hajlija kroz prozor i nisam izašao da mu se javim!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

prolazim kod trga, i u smeru ka studenjaku. ide neki emo gej, i za njim idu 2 lika i vicu " bezi iz srbije nakazo, bezi iz srbije" :D

samo u srbiji

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoguce, nema toga u srbiji.

Realno, u Srbiji se ne bi zadržali na verbalnom napadu coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sta bi mu se u svetozarevu desilo :tf:

Palma rekao da u Jagodini nema pedera coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...