Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

ма лол бре, какве функције

зна се да Дуле има одрешене руке од стране управе по том питању, док Вукоичић нема.

тако да треба Дуле и Човић да расправе шта како и то све у интересу наше кошарке... она пичкетина се сакрила тамо и даје инструкције Ракочу да он говори осталима, страшно

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dusan Vujosevic je jedan retardiran skot koji nema normalan pristup nego dolazi kao da je Boga uhvatio za onu stvar i misli da je apsolutno nedodirljiv a znamo svi sta je srao na pocetku sezone pa i pred sam pocetak sezone, naravno da ga je ovaj odjebao, i treba da odjebe takvu svinjetinu.. Ali Vukojicica ni od korova, jadno da se Vukojicic nista ne pita.

Tuzna slika je jos jednom poslata u svet, jeste da me boli ona stvar za svet ali do ovoga nije moralo doci, nikako.. Odvratniju organizaciju finalnog meca nisam video i to dva kluba sa takvim imenom i takvom armijom navijaca a onaj spiker je jos jadniji.

Link to comment
Share on other sites

мораш скапирати да се кошарка и сваки спорт игра због публике.

ако је овај један пришао, без обзира колика је стока, да МОЖДА покуша да реши ситуацију, или МОЖДА само испровоцира не знам, треба га ако ишта саслушати шта хоће да каже/уради, а не одмах га одјебати...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

I da dodam izjavu Danilovica za SOS kanal "Izjava Predraga Danilovića na SOS Kanalu da bi moglo da dođe do krvoprolića u Kragujevcu".

I samim tim taj isti Danilovic po ko zna koji put pravi nepotrebnu tenziju, a ista tenzija medju dva navijacka kluba poodavno postoji i taj glavonja doliva ulje na vatru da bi na kraju prasac isao da prica sa Covicem sa takvim stavom.. Pogledaj snimak i sam prosudi kako se ponasao Vujosevic..

Da, razumem i podrzavam te Vanja ali opet sam pristup moze biti mnogo primereniji, mogli su to resiti kada su se svi povukli i izmedju cetiri zida bez igde ikoga a ne na ovaj nacin.

Link to comment
Share on other sites

а ниси могао то да протумачиш као позив полицији да још више појачају снаге?

наравно да ниси, пошто не мислиш својом главом него преписујеш звездина ОБАВЕШТЕЊА

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Zato sto nisam bio prisutan tamo da bih mogao da posvedocim sta se tacno desilo, ovako je samo servirano sta mozemo videti preko tv-a i to je to. Sustinski je bitno da su to mogli resiti bez velike pompe, slozices se samnom i to kada su se svi povukli sa parketa ali ne, imam utisak kao da je ovo smisljena predstava ili jednostavno namerna provokacija..

I umesto da su, kad su vec odlozili finale za danas u 19h. nastavili sa igrom pred publikom ali uz mnogo brojnije prisustvo nindza kornjaca oni su resili da se to odigra pred praznim tribinama i da se nabije jos vise tenzije.

Link to comment
Share on other sites

Мени није јасно да је неко толико ретардиран да је кренуо са шалом мајицом звезде на трибину партизана како би скинуо заставу :)) Која је то дрога ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ето и на слици се види да је Дуле пришао сам...

само искомплексирана особа као Човић може да схвати то као провокацију. а није пустио ни реч, да се тако изразим, Дулету, одмах му је рекао да се склони.

он је са Ђитлером договорио шта ће да ураде и тако мора бити!

a gde je too-le... muci me to... a gde je too-le... yo yo yo yo... :tf:

ма лол бре, какве функције

зна се да Дуле има одрешене руке од стране управе по том питању, док Вукоичић нема.

тако да треба Дуле и Човић да расправе шта како и то све у интересу наше кошарке... она пичкетина се сакрила тамо и даје инструкције Ракочу да он говори осталима, страшно

brate... to kao kada bi tebe toma ovlastio da imas odresene ruke... i onda ti odes u belu kucu... NEPOZVAN!!! wait woot? :D covic je govedo covek (osim sto je bio najbolji gradonacelnik grada beograda od kada me secanje sluzi), ali vujosevic je presao granicu lepog ukusa pre 20 godina... granicu podnosljivosti pre 10... ja ne bih mogao da budem na njegovoj strani osim da se prekoputa nalazi neki agim ceku...

мораш скапирати да се кошарка и сваки спорт игра због публике.

ако је овај један пришао, без обзира колика је стока, да МОЖДА покуша да реши ситуацију, или МОЖДА само испровоцира не знам, треба га ако ишта саслушати шта хоће да каже/уради, а не одмах га одјебати...

kako ne kapiras da je on za nas olicenje gebelsa... znaci ad hominem je za njega jedino sto cu koristiti... nema nikakve razmene bilo cega sa njim... ne zelim mu smrt i bolest, sve ostalo sto moze lose da ga pogodi neka mu se desi... a ja sam prestao da idem na utakmice od kada se trazi pravda za urosa... ne znam sa kim iz zvezde da ga uporedim... mora i vi da imate nekog naseg degenerika da bi mu se najebali majke... on mi je na skali beskonacno iznad mustafe... nemam nijednu lepu rec za njega... kidao je sa partizanom, svaka cast... ali mene to ne dotice... sa reprezentacijom je popusio, danilovic gepekuje, ali je makar kucao preko sabonisa... mislim moram neki kredit da mu dam... (sad ce dodje hajli da me pljune :D )

Link to comment
Share on other sites

Мени није јасно да је неко толико ретардиран да је кренуо са шалом мајицом звезде на трибину партизана како би скинуо заставу :)) Која је то дрога ?:)

to nema mozak... a bez mozga nema ni straha...

Link to comment
Share on other sites

Mrzim ova prepucavanja ko je bolji ko nije , ko je vece sranje napravio ili bilo sta drugo , meni samo nije jasno zasto se zvezdasi pronalaze prozvanim kada im neko kaze da su iz zeleznika , svima je dobro poznato da je covic izjavio da ce bivsa ekipa FMP-a koristiti ime crvena zvezda i da to ne moze niko da mu uskrati. I navijaju za klub koji ne postoji koji je ugasen i koji ce moci tek za 5 godina da bude opet u funkciji kada prodje ta kazna ili sta vec. Sramota za " zemlju kosarke " kako mnogi zovu , kada nisu mogli da osiguraju ovu utakmicu da ne dodje do incidenata kako li ce za ned dana kada bude bio derbi u ABA ligi? Ko je bolji ove sezone videcemo do kraja godine posto ce biti jos minimum 6-7 tekmi izmedju ova dva tima. Cestitke FMP-u na 6 trofeju u istoriji zasluzeno !

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 9

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ja iskreno ne vidim što bi se bilo ko ljutio, bez zezanja.

je l' propao kk czv? jeste.

je l' fmp napravio "fuziju" to jest uzeo zvezdino ime? jeste.

meni je dovoljno da taj novi klub ima iste boje, isti grb i što je najbitnije da se ista ekipa skupila oko tog kluba (ovde mislim na drugare koji navijaju za zvezdu). meni je veći problem to što je ta fuzija kriminalna, odnosno politika je dosta umešana u celu stvar, ali to je druga priča.

to ti je isto kao kad bih ti ja sad rekao da je partizan uvek bio mali klub u srbiji i da su za njega navijala vojna lica po naređenju a ti se naljutiš zbog toga :D

  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...