Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

Koji njegov kiks si video grujo? Ja nisam video ni jedan njegov kiks koji je stvorio nekakvu priliku protivnicima,pricamo za ovu sezonu,Micko je kao car odigrao sve sto je do sad igrao,pa ne znam koji igrac igra kao car svaku tekmu svih 90 minuta,nemoj preterivati brate... :s

Nije tolika nogetina,solidan igrac skroz,nista preterano ali da je noga nije bas,naravno pricam svoje misljenje nhf grujo :)

pa Micka sam zapravo jedino i pohvalio,ne znam gde sam rekao za njega da je noga?Maksimovic je barem tri puta ove sezone kad sam ga gledao,sto u repki LOL sto u Zvezdi,promasio celu loptu,ili pogresno procenio let lopte...zato i kazem da je kiksara,ali i da moze da napreduje...

One big LOL.

Дарко Лазовић је можда једини играч који иоле вреди у Звезди тренутно. А и то, те форе, Гробарчина, Циганштура, то везе нема с мозгом кад људи помињу. Да л ти мислиш да њега боли курац за кога он сам навија? Ако му је Звезда прилика да напредује, он ће играти најбоље што може, иако је Гробар. Исто тако и са Мустафом. То оно што се он клео у Звезду као нешто најсветије је само био маркетинг и промоција личне популарности, али није рачунао да у будућности може доћи у ситуацију да заигра за Партизан. Да је то знао, сигурно не би то причао. И њега исто боли курац и за Партизан и за Звезду као клубове. Циљ му је да заради паре и да побегне одавде, ако је могуће, као и свима осталима.

Ja Lazoviceve kvalitete ne cenim na osnovu toga da li je on grobar ili cigan,cenim na osnovu toga sto vidim na terenu...to sto je on manje los od ostalih,ne cini ga dobrim igracem u mojim ocima...na stranu ova sacica tekmi u Evropi,kad je uradio nesto na BILO KOM derbiju for example,eto,cisto kao da pricamo o nekoj kao vecoj utakmici...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbt da,skroz sam zaboravio taj gol,taj derbi samo gledam kroz ovu prizmu [8D]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

:))) Deluje ok u FMu, sve ocene 12-14 :) U svakom slučaju 9 golova za jagodinu na 30 tekmi, a ima tek 20 godina. Logika nalaže da bi u Zvezdi trebao da sipa bar 15 ako bude redovno igrao. Od Dušana Đokića teško da je gori, a taj baja je bio prvi strelac lige, tako da ono /o/

Meni je Oumaru dobar, plus kapiram da ima naš pasoš već, nadam se da će ga dovesti.

Njih dvojica su imo igrači za pozicije koje su nam deficitarne, jedino mislim da smo trebali da sačekamo da sabijemo Bordo pa onda da kupimo nekog baš rasnog napadača, Mudonja je ipak zeleniš.

Link to comment
Share on other sites

nista,lik je spreman ko mesarev pas

:))) Deluje ok u FMu, sve ocene 12-14 :) U svakom slučaju 9 golova za jagodinu na 30 tekmi, a ima tek 20 godina. Logika nalaže da bi u Zvezdi trebao da sipa bar 15 ako bude redovno igrao. Od Dušana Đokića teško da je gori, a taj baja je bio prvi strelac lige, tako da ono /o/

Meni je Oumaru dobar, plus kapiram da ima naš pasoš već, nadam se da će ga dovesti.

Njih dvojica su imo igrači za pozicije koje su nam deficitarne, jedino mislim da smo trebali da sačekamo da sabijemo Bordo pa onda da kupimo nekog baš rasnog napadača, Mudonja je ipak zeleniš.

tog istog Omarua smo se odrekli,a sad hocemo da se isprsimo za njega

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

422262_434842986567126_1361754158_n.jpg

Из Београда је кренуло десет аутобуса, а према реципроцитету, очекујемо да буде укупно 1.000 наших навијача на стадиону

mnogo mi krivo sto nisam isao :(

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

mnogo mi krivo sto nisam isao :(

prekini bre da kukas,idemo kad se plasiramo u Ligu Evrope!IDEMO BRE IDEMO!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Došla je do mene informacija iz dosta pouzdanog izvora da ukoliko Oumaru bude hteo da dođe u Zvezdu Voša ne može da ga zadrži, jerbo ima klauzulu da može da ide za 700k u drugi klub, ili da dobije odrešene ruke ako njegov menadžer plati 300k. Sad je sve stvar pregovora da se nađe najbolje rešenje za sve tri strane, ali gotovo je izvesno da dolazi, ukoliko se ne umeša neki klub iz inostranstva.

Po meni je on dobar fudbaler, jeste malo bezbeze što smo ga pustili za dž, ili neku siću, a sad moramo lepo da odrešimo kesu ali ne zaboravimo da on sad ipak ima 3 sezone iskustva u JSL i naše papire uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...