Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Uradio si nešto mnogo gore, nekog neinformisanog si uputio na 9Gag i napravio im 3, 5, 250 'ad impressiona', validirao njihov poslovni model i napravio potencijalnog zagađivača, kao da si Istoku dodao followera [xx(]

мај как хртс!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

realno treba napraviti neki sajt koji uklanja 9GAG znak sa fajlova...

1. nađeš sliku koja ti se sviđa, hoćeš da okačiš i na RUR recimo

2. odeš na www.removefucking9gagtag.com, samo pejstuješ adresu slike

3. dobiješ novi .jpg link koji je pročišćen.

4. šeruješ dalje :)

ovo me ne bi mrzelo da radim realno :D

Link to comment
Share on other sites

realno treba napraviti neki sajt koji uklanja 9GAG znak sa fajlova...

1. nađeš sliku koja ti se sviđa, hoćeš da okačiš i na RUR recimo

2. odeš na www.removefucking9gagtag.com, samo pejstuješ adresu slike

3. dobiješ novi .jpg link koji je pročišćen.

4. šeruješ dalje :)

ovo me ne bi mrzelo da radim realno :D

gngKj.jpg

Link to comment
Share on other sites

wat?

Брате, левел авернеса о коме причамо је једнак томе да је срање око куће неживљење ушуми зато што тако подржаваш капитализам и свјецки поредак. Не знам дал тролаш, ал нисам очекивао да си толко тинејџ чегевара за те ствари:) Мислим, океј ако јеси, ал си ме сурпрајзово:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiramo se ja i ti baš najbolje, to što ja rantujem protiv 9gag jeste emo i butthurt of the day jer sam skoro čitao koji im je MO ali poenta je u "balonu" sadržaja koji se formira zbog ovakvih agregatora, 5 ljudi ode na 9gag umesto na 5 originalnih sajtova, 5 ljudi vidi 50 istih 9gag stvari umesto 250 različitih stvari, 5 ljudi okači po 1 9gag stvar kako ko stigne umesto po 1,2,3.., drugačije stvari sa originalnog izvora i svi smo worse off za tih 0.0001% a ne moramo biti to što je neko ovde već video svih 50 9gag stvari ili je kivan na 9gag potpuno je beside the point, mislim, jasno mi je da moji postovi na temu nisu ništa od ovoga prenosili ali eto da se objasnim da ne bude da te smaram jer sam rešio da dižem content revoluciju [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Па не, скапирао сам ја тебе баш тако као што си сад образложио:) Причам о лолости таквог ангажмана, на можданом нивоу:) Нисам ни мислио да ћеш да идеш са транспарентима испред зграде најнгега:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па не, скапирао сам ја тебе баш тако као што си сад образложио:) Причам о лолости таквог ангажмана, на можданом нивоу:) Нисам ни мислио да ћеш да идеш са транспарентима испред зграде најнгега:)

Ako je to angažman taj rad ja sam hipstevara [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Па добро, сваком своје, вероватно сам ја грозни конформиста у вашим очима:)

Али мораш схватити да сам ја Богосав, мени је интернет пер се ''тужна ситуација данашњег интернета'' у истом смислу у ком ми је динамит геј пер се - јер ми је аргумент ''није динамит зао, људи су'' исти као и онај ''кад би баба имала курац'':) Сматрам да је у свим временско-просторним итерацијама и паралелним свемирима интернет најнгегован и да је то условљено самим његовим креирањем, а не ''накнадним кварењем''. Зашто, није битно, ко што није битно ни зашто ће за три иљаде година кад неки Нобел опет справи динамит, тај динамит опет бити бацан на ликове:)

Тако да, лонг стори шорт, ја чак и толико ситан фруст око тих ствари капирам исто као и фрут због тога што имамо само једну главу или што постоји гравитација, па сам зато у фазону ''их чоече иди гледај неки готиван филм и поједи пљеку'':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па добро, сваком своје, вероватно сам ја грозни конформиста у вашим очима:)

Али мораш схватити да сам ја Богосав, мени је интернет пер се ''тужна ситуација данашњег интернета'' у истом смислу у ком ми је динамит геј пер се - јер ми је аргумент ''није динамит зао, људи су'' исти као и онај ''кад би баба имала курац'':) Сматрам да је у свим временско-просторним итерацијама и паралелним свемирима интернет најнгегован и да је то условљено самим његовим креирањем, а не ''накнадним кварењем''. Зашто, није битно, ко што није битно ни зашто ће за три иљаде година кад неки Нобел опет справи динамит, тај динамит опет бити бацан на ликове:)

Тако да, лонг стори шорт, ја чак и толико ситан фруст око тих ствари капирам исто као и фрут због тога што имамо само једну главу или што постоји гравитација, па сам зато у фазону ''их чоече иди гледај неки готиван филм и поједи пљеку'':)

Pa nije stvar konformizma ili "današnjeg interneta" nego lokalne kulture, što je evidentno lol cause ali je takođe svakodnevica za ljude sa topica, zato kažem "sranje oko kuće", shvati topic kao "kuću" ili "mesto za bleju" gde se skuplja neka ekipa, i sad neko donese Kurir i svi loluju na vic i neko to shvati kao poziv da redovno donosi Kurir i brate ono, lol blejimo, glupa aktivnost ali brate čitamo Kurir, pa još na ladnom betonu... mislim nemam adekvatnu analogiju sa RLom jer "tužno stanje Internet" nema 1:1 ekvivalent ali forum je forum, izvori informacija su bitni, nećeš u diskusiju da ideš sa udžbenikom za osnovnu školu (lol poređenje znam) i da svi čitaju odatle (wikipedia sindrom) jer se na kraju preslišavate udžbenik a ne pričate o temi, jebeš ga ja bolje da ti objasnim ne umem i da umem kapiram da ti je ravno ko Bogosavu nove tehnologije pa ne znam šta ti pričam al ajde eto povela se priča a kvazi relevantno je :)

edit: Ovime sam zvanično više srao na ovom topicu nego što sam postovao zanimljivih slika tako da nemam ni osnov da nekome serem [:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa nije stvar konformizma ili "današnjeg interneta" nego lokalne kulture, što je evidentno lol cause ali je takođe svakodnevica za ljude sa topica, zato kažem "sranje oko kuće", shvati topic kao "kuću" ili "mesto za bleju" gde se skuplja neka ekipa, i sad neko donese Kurir i svi loluju na vic i neko to shvati kao poziv da redovno donosi Kurir i brate ono, lol blejimo, glupa aktivnost ali brate čitamo Kurir, pa još na ladnom betonu... mislim nemam adekvatnu analogiju sa RLom jer "tužno stanje Internet" nema 1:1 ekvivalent ali forum je forum, izvori informacija su bitni, nećeš u diskusiju da ideš sa udžbenikom za osnovnu školu (lol poređenje znam) i da svi čitaju odatle (wikipedia sindrom) jer se na kraju preslišavate udžbenik a ne pričate o temi, jebeš ga ja bolje da ti objasnim ne umem i da umem kapiram da ti je ravno ko Bogosavu nove tehnologije pa ne znam šta ti pričam al ajde eto povela se priča a kvazi relevantno je :)

edit: Ovime sam zvanično više srao na ovom topicu nego što sam postovao zanimljivih slika tako da nemam ni osnov da nekome serem [:D]

Капирам, али ти си сад скренуо са чегеварности на нешто друго, тј. на то како је курир срање, а не на његово лоше делање или шта већ.

А у том контексту је бар јасно, ако је курир само носилац нечега, онда гледаш то нешто. Оно, ако ти донесем филм на, не знам, басфу, нећеш бити у фазону ''нарежи на вербатим или не гледам, не свиђа ми се басфова политика пословања'', него ћеш да гледаш филм:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa i jeste i nije tako, zavisi kol'ko si aktivan u interweb biznisu.

S jedne strane, meni je takodje glupo da serem ikome ako se nasmeje kao covek na neku sliku, nebitno da li je sa 9gaga ili vukajlije ili ne znam cega, dok s druge strane, 9gag jeste jedna masinerija koja predstavlja sve najgore po pitanju sirenja contenta po netu, te su posledice kuliranja takvog behemota nepredvidive.

isto kao sto su kulirali mordor umesto da pobacaju nuklearke, pa kad se sauron vratio, onda kukaj!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...