Jump to content

SD Partizan 12/13


alfa

Recommended Posts

ali onaj retardirani imbecil moronski sa b92 iza.. saonom blago receno blentavom facom mi tako ide na kurac da niste svesni...

moroncina idiotska izvaljuje neke fore kojima se samo on smeje a kolege ga onako gledaju sa sazaljenjem... transfer neprijatnosti u vazduhu je prisutan non stop...

ja ne znam ko ga gura na tom b92... i retardirani idiot pije toplu cokoladu na +30...

Link to comment
Share on other sites

Nemam nista posebno protiv Ace kao vecina, ali prebacim sinoc na HRT2 i to je tolika razlika da je neverovatno. Oni prenose mrtvi Dinamo sa toliko energije, covek bi pomislio da je najinteresantnija utakmica, da je finale LS, i onda vratim na RTS gde igraju Dortmund - Real i toliko mrtvilo da imam osecaj da se komentarise utakmica Smederevo - BSK Borca

Link to comment
Share on other sites

Jebote, pa kad sam se JA iznervirao, mogu da zamislim kako je grobarima (in b4 lesko grobar). Pa jebem ti VUNDERKINDU ja mater malu, pacovsku, nauci da vodis loptu, pa posle da predjemo na sut i realizaciju. Ugasite nam i repku i klubove i sve u tri lepe materine, pa nek' izgovor bude taj rasizam.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja kapiram da svako ima svoje misljenje, ali mi ne ide u glavu pljuvanje Lazara Markovica, klinca od 17-18 godina, koji je nosilac ekipe sa toliko goidna... jedini koji je zapravo pokazao da zna da igra fudbal, a uspece tek kad ode negde, gde mu se nece gledati svaki promasaj i gde nece biti glavni igrac sa 18 dina, al dobro, TO IMA SAMO U SRBIJI!!1

promasio jeste ono, tj odbranjen mu je sut, ali je odigrao veoma dobro i bio jedini opasan igrac.

igru partizana ne treba komentarisati, posto je bila lol, mada u napadu je imala par svetlih momenata

vise sam gledao basket i tu je partizan sam sebe pobedio. najvise mizernim procentom ubacenih penala, zatim losim skokovima (gde je partizan jak... pa jaci od ritasa), losi faulovi (tu su malo i sudije doprinele), pa i slab sut spolja

al najvise penali, to nas je skupo kostalo

i onaj lol momenat na kraju prve cetvrtine, verujem da je i to doprinelo porazu dosta :/

crnja drugi plej mi je dosta los i ako se ne popravi, sutnuti sto pre

ima nade za prolaz realno, posto mi ritas ne deluje kao ekipa koju je nemoguce dobiti sa 8+ razlike, naravno treba dobiti gajbi ove "slabije" ekipe prvo

Edited by alfy
  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja kapiram da svako ima svoje misljenje, ali mi ne ide u glavu pljuvanje Lazara Markovica, klinca od 17-18 godina, koji je nosilac ekipe sa toliko goidna... jedini koji je zapravo pokazao da zna da igra fudbal, a uspece tek kad ode negde, gde mu se nece gledati svaki promasaj i gde nece biti glavni igrac sa 18 dina, al dobro, TO IMA SAMO U SRBIJI!!1

promasio jeste ono, tj odbranjen mu je sut, ali je odigrao veoma dobro i bio jedini opasan igrac.

igru partizana ne treba komentarisati, posto je bila lol, mada u napadu je imala par svetlih momenata

vise sam gledao basket i tu je partizan sam sebe pobedio. najvise mizernim procentom ubacenih penala, zatim losim skokovima (gde je partizan jak... pa jaci od ritasa), losi faulovi (tu su malo i sudije doprinele), pa i slab sut spolja

al najvise penali, to nas je skupo kostalo

i onaj lol momenat na kraju prve cetvrtine, verujem da je i to doprinelo porazu dosta :/

crnja drugi plej mi je dosta los i ako se ne popravi, sutnuti sto pre

ima nade za prolaz realno, posto mi ritas ne deluje kao ekipa koju je nemoguce dobiti sa 8+ razlike, naravno treba dobiti gajbi ove "slabije" ekipe prvo

slažem se sve sa alfyjem osim basketa, mislim da nećete proći ove godine, ali ekipa ima perspektivu

a promašaj je ovde http://www.smedia.rs/sport/vest/68082/lazar-markovic-fk-partizan-fk-inter-liga-evrope-promasaj-video-Trenutak-koji-je-tesko-zaboraviti-Markecov-zicer-protiv-Intera-VIDEO.html

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne zovem ga ja vunderkind, nego nasa sportska javnost. Mnogo smo sramote doziveli u tom fudbalu, a ovo je samo jos jedna u nizu, kad jedan prosecan igrac, koji ima brzinu i APSOLUTNO nista vise predstavlja najveci talenat u nasem fudbalu. Na kraju nije ni kriva nasa reprezentacija, ni ti fudbaleri sto su glupi kao noc i ne umeju da sklope prosirenu recenicu, a najveci cilj im je da uvece imaju separe u Braunu, vec mi, budale koji gledamo taj fudbal i pricamo "dobro je Zvezda odigrala protiv Bordoa" ili "junacki Partizan protiv Intera". Ako pricamo o fudbalu, kao sportu (da zanemarimo da smo navijali za neki klubova), malo toga je sinoc moglo da se vidi, kao i uvek kad gledamo srpski fudbal.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

slažem se sve sa alfyjem osim basketa, mislim da nećete proći ove godine, ali ekipa ima perspektivu

a promašaj je ovde http://www.smedia.rs...tera-VIDEO.html

nisam ni ja rekao da ce proci, nego da ima nade, iz prostog razloga sto ni lietvuos nije nista posebno, a od brosea smatram da je partizan bolji, bice gusto, odlucivace sitnice

Ne zovem ga ja vunderkind, nego nasa sportska javnost. Mnogo smo sramote doziveli u tom fudbalu, a ovo je samo jos jedna u nizu, kad jedan prosecan igrac, koji ima brzinu i APSOLUTNO nista vise predstavlja najveci talenat u nasem fudbalu. Na kraju nije ni kriva nasa reprezentacija, ni ti fudbaleri sto su glupi kao noc i ne umeju da sklope prosirenu recenicu, a najveci cilj im je da uvece imaju separe u Braunu, vec mi, budale koji gledamo taj fudbal i pricamo "dobro je Zvezda odigrala protiv Bordoa" ili "junacki Partizan protiv Intera". Ako pricamo o fudbalu, kao sportu (da zanemarimo da smo navijali za neki klubova), malo toga je sinoc moglo da se vidi, kao i uvek kad gledamo srpski fudbal.

ali kapiras da on to i jeste, cudo od DETETA.

sasvim je normalno da se on usere u onoj situaciji sinoc, pogotovo sto je najveci pritisak na njemu, najvise se ocekuje od njega, a on je jedan obican klinac, koji tek treba da izraste i da pokaze pun potencijal.

drugo, ne mozes da kazes da ima samo brzinu, posto to jednostavno nije tacno, a to se videlo i sinoc, kod pogotka stative npr. i stalno je pravio problem na toj strani, pa su se i menjali bekovi na toj strani, udvajali su ga stalno...

na kraju, gazeta delo sport i italijani su samo njega hvalili, posto je jedini pokazao da zna da igra fudbal, kao i grobare, koje takodje treba pohvaliti, ne zbog navijanja, nego zbog ponasanja, sto me iskreno iznenadilo

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...