Jump to content

SD Partizan 12/13


alfa

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=qKS-lgeWbW4

Još jedna, veoma uspesna, sezona je za nama. Odrbranjene su titule u fudbalu, kosarci, rukometu i vaterpolu, odbojka nam je "pobegla" u majstorici. Dominacija se nastavlja, a i verujem da ce trajati još \o/

Nova sezona je već počela, za dva najveća sporta. Vratio se Dule u basketu, a u fudbalskom timu uveliko traju pripreme, a i izvučen je prvi rival u kvalifikacijama za LŠ (Valletta FC (MAL) – FC Lusitans (AND)), a stigla su i prva pojačanja... Knežević iz Borca mi je nekako najbolje za sada, kao i Branko Pauljević iz Hajduka... vratio se Lovre, došao drugi Šćepović i došlo je par igrača iz mlađih kategorija...

nema šta drugo da poželimo najtrofejnijom sportskom društvu na svetu, nego da nastavi sa dominacijom u domaćim takmičenjima i boljim igrama u Evropi...

AJMO CRNO BELI OOOOOOO

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

http://www.partizan.rs/36377-36377/

gol Knezevica (pojacanje iz Borca) na kraju klipa, koji se nalazi na dnu strane omgcat.gif

ne vidim ništa spec kod tog gola

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

:tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako neko bude imao zelju da gleda direktno pripremne tekme:

Partizan – Videoton FC (HUN): petak, 6.7.2012, od 18.30h („Sport klub +“)

Partizan – SK Sturm Graz (AUT): subota, 7.7.2012, od 17.30h („Sport klub Prime“)

Partizan – Lokomotiv Moskva (RUS): utorak, 10.7.2012, od 18.30h („Sport klub +“)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

zgaziće vas ovi Stankovi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Moglo je bez Besiktasa u poslednjem sesiru, ali ok grupa!

Bilo bi do jaja da prodjemo grupe, zato sto se promenio sistem u TOP16 i onda bi igrali jos minimum 14 tekmi, posto se formiraju dve grupe po 8 ekipa...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

koji smor mi sto imamo arenu a ne sport klub,ako neko moze da ostavi stream za danasnju utakmicu protiv sturma...hvala unapred

Rekao je juce komentator, nece biti prenosa sa Sturmom, posto Svabe nesto kenjaju za tv prava...

btw. gledao sam juce celu tekmu. Igrali su uglavnom mladji i novi igraci (L. Markovic je igrao celu, i Ivanov, u drugom usli S. Ilic i Scepovic stariji iz te planirane prve postave)

Prvi utisci su da je stoperski tandem bas los. Ivanov je doduse bio dobar, siguran i nekako iskusan, dok ovaj novi Stefan Savic... on je kriv za oba gola, duge lopte preko/pored njega, drugi put posle prekida, imao je jos kikseva (presekli su mu par puta loptu na opasnom mestu), doduse imao je i par dobrih startova, ali ovo sto sam gledao (a gledam ga prvi put) je bas lose, drugi stoper mora pod hitno! Novi bekovi su ok, Askovski pogodio stativu, Pauljevic je bio konstantno opasan po desnoj strani. Stariji Scepovic me odusevio, posto je kod prvog gola dodao, umesto da sutne sa 5m, ali iz teske pozicije (sto bi vecina CF-ova uradilo), Sasa Markovic je dao prelep gol sa 30ak metara, pre toga je pogodio precku sa nesto manje daljine, opasan sut ima.

Sve u svemu, ok igra ovog kvazi drugog tima, pogotovo u drugom poluvremenu, ali naravno nedovoljno za veci uspeh. Ove tekme su jos probne, ali protiv Lokomotive M. ce da se vidi tacno gde smo, posto ce tu da igra prva postava, protiv jakog rivala (sad ih vodi Slaven Bilic), posto mislim da je Savic prvi stoper, bice bas uzas :c Nadam se da mu je juce bio samo los dan!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Opet primljena 2 gola, ali data su 3!

Nema video snimka jos, ali Zabia je dao gol i to, citiram: "80.min – 2:3 strelac Zabiaa. Velemajstorski gol Zabije! Petrović je dva puta odlično izboksovao loptu, a onda u kontri Ilić izbacuje Zabiju, koji je video da je golman daleko od linije i lobovao ga šmekerski sa 35 metara." \o/

i na kraju, i dalje je tuzna istina da ce svaki, malo ozbiljniji klub, da nas nabusi sa ovakvom odbranom :c

ovog puta je izasla druga odbrana na teren: Miljković (46′ Marković Lazar), Volkov (71′ Lazevski), Ostojić, Stanković

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...