Jump to content

SD Partizan 12/13


alfa

Recommended Posts

Dečko, Država pomaže dva naša najtrofejnija kluba, dva kluba kojima je isečena struja dan pred derbi... Država neće nikada dozvoliti da se ugase klubovi koji su pisali istoriju... Svaka čast Vučiću na tom potezu.. O čemu ti pričaš ??????????

Što je Partizan u basketu, Zvezda je u fudbalu..

Ne možeš doći ovde sa pričom kako se samo Zvezdi pomaže...

Partizan uzeo pet titula i ok poštujem ali smo vam se popišali na titulu koju ste uzeli..

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno mogu doci ovde sa tom pricom , ja ne znam za primer da je drzava pomogla Partizanu u kosarci , za fudbal me boli tuki ionako bi ovi majmuni u upravi to sebi srtpali u dzepove.... Danilovic i kompanija svake sezone , tj. pred pocetak svake sezone svaki dan kukaju za tu drzavnu pomoc i jos je nisi dobili , ako znas nesto vise bio bih srecan da mi to kazes .... ?

Link to comment
Share on other sites

Ufff, pa Zvezda je bila na korak od gašenja u Basketu, jel?

Jesu li trebali pustiti da se klub ugasi i da i onako jadna nam liga postane još jadnija ili spasiti klub i rehabilitovati do te mere da ti je sada gotiva otići na derbi u basketu gde možeš konačno gledati jedan kvalitetan i vrhunski derbi pred prepunim Pionirom?

Niko neće sedeti skrštenih ruku da se i Partizan nađe u tako zajebanoj situaciji... Okoreli sam Delija i mrzim Partizan ali realno ne bih voleo da se Partizan nađe u toj situaciji jer ne znaš kako je to kada gledaš kako ti se klub gasi u Basketu, osećaj je RUŽAN druže...-.

Država će pomoći klubovima, siguran sam...

Link to comment
Share on other sites

zar nije bilo frke oko sponzorstva partizana od strana telekoma ili tako neke velike drzavne firme, pre par godina?

Mislim da mislis na Elektroprivredu , jedno od vaznijih pravila UEFE jeste da timovi koji ulaze u LSH moraju da imaju generalnog sponzora , koliko se secam finansijska podrska EPS-a je bila jako mala .... mislim da su bili samo sponzori "na papiru" ....

Link to comment
Share on other sites

nema poente vise ovako pricati, vi ste iz fazona "mali je samo brz" ja nisam i to je to :)

na kraju, verujte skautima arsenala, celzija, intera... ili casopisima l'ekip, marka, de telegraf, tajms, bild, tutosport... koji su ga stavili u konkurenciju za najboljeg igraca 2012. godine (mladji od 1992. godista), a pored njega su tu i gece, isko, cembrlejn, el saravi, sterling... ali i to je tole namestio verovatno :D

eh da ja verujem u te nabrojane, dosad bih se ubio od nervoze kada gledam reprezentaciju...

sto se tice lazara markovica... meni se cini da mu je potreban neko ko ce da ga bije SVAKI DAN... i da mu nikako ne treba neko ko ce da mu ukazuje na to sta ko pise i da ga tapse po ramenu i ubedjuje ga da je do jaja igrac... za mene je cubrilo bio najveci talenat fazon IKADA... ne znam sta se desilo sa njim... toliko je postao poznat...

uzmimo npr pantelica... to je esencija antitalentizma... sve sto je uradio je 200% njegovih mogucnosti... on nije ronaldinjo, zato sto nije talentovan i tu se prica zavrsava... limitiran je i cao... lazar jeste talentovan... ali sta se njemu u glavi desava to ne znam... meni deluje kao da su mu neophodne dobre batine... ma sta on mislio o tome, jednog dana ce biti zahvalan treneru sto nije postao lola debil smiljanic...

Zasto bi iko Zvezdi vracao 60+ mil. evra duga ... ?

pa da ostane na vlasti :tf:

Pa nece nama niko pomoci covece o tome ti pricam ....Ako njihov fk duguje 60+ mil. evra , kolko im je duzno SD .... Pa covece pre 2 meseca u kosarci bili duzni oko 20 mil. evra , sve vraceno ,,,, odakle ??????? A Partizan ko jebe....

a vraceno je?!? ziveo brat cicvu!!!

neka neka... samo troluj... da bog da i vama vrate dogodine... pa da derbi bude crvena zvezda diva - partizan beocement...

Ok , mozda se i pomaze Partizanu , samo ne znam u kom sportu i ne toliko transparentno kao Zvezdi...

elektroprivreda srbije generalni sponzor sampiona... :P

zar nije bilo frke oko sponzorstva partizana od strana telekoma ili tako neke velike drzavne firme, pre par godina?

nije!!! nikad partizan dinar nije dobio od drzave... :)

Mislim da mislis na Elektroprivredu , jedno od vaznijih pravila UEFE jeste da timovi koji ulaze u LSH moraju da imaju generalnog sponzora , koliko se secam finansijska podrska EPS-a je bila jako mala .... mislim da su bili samo sponzori "na papiru" ....

pa na papiru je mogao da bude sponzor i tolevar iz subotice... otvoris firmu i za 500 evra imas generalnog sponzora... na papiru naravno...

pa Partizan je iz Beograda :o

sportski kompleks vam je u zemunu... za godinu dana bice u hrvatskoj!!! eno rekli u hagu... :P

Kad bi Zvezda prestala da postoji , vi bi nastavili da navijate za Bamberg , CSKA , Barselonu , Pro Reko , Jug , Mladost , evo veceras za Olimpiju... i tako...

bih

bi

bi

bismo

biste

bi

nisam neki grammar police... ali mi deluje da sastavljas natpise i transparente za derbi... pa mi bez veze da opet ispadate indijanci :tf:

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

m4rcko vam je objasnio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...