Jump to content

SD Partizan 12/13


alfa

Recommended Posts

Da , i da prestane da bude Messi , nz da li ste zapazili , drugi put kad je izaso 1na1 sa gk-om , kako je pokusao da ga savlada .... prepotentno....a mogo je resi tekmu i + da bude junak .... jos treba da raste.

:|

OPUSTENO BRACO GROBARSKA, OSVAJAMO o/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

osvajate kad Tole namesti :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

verujem da si i sam svestan da u takvim situacijama do izrazaja ne dolazi cist skil vec iskustvo, muda koja ce steci vremenom...

ako nisi, onda do jaja

au brate lesko, je l ti lazar skinuo ribu ili tako nesto, pa si besan na njega? :D

prvi put je mogao bolje da sutne, mada je bio nekako predaleko i iskosa, a drugi put mu je lopta sa grudi pala na raskorak i otuda onaj sut u stilu Zlatana Ibrahimovica!

ako si gledao tekmu mogao si videti da je konstantno vozao ko majmune odbranu zvezde, i da se zvezdina odbrana nad njim svotila na udaranje po nogama, udvajanje/uTRAJANJE lol i na psovanje keve, tj. provociranje

daleko od toga da je on sada ekstra sabijac, ali je opet daleko najbolji u nasoj ligi. a najvaznije je i to sto ima sigurno dosta prostora za napredovanje

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

decko ima samo brzinu i prolazi igrace zvezde tako sto sutne loptu pored njih i pretrci ih :)

on mozda i ima 18godin, tek napunjenih, vidi se da ima talenta i sve to, ali nije to sto od njega prave.

prodace ga svakako, zaraditi lepe pare, ali nikada nista nece uraditi. ja bi voleo da je drugacije i da srbija ima igraca svetske klase, ali on to do sada nije pokazao.. sem svoje, ponavljam, brzine.

Link to comment
Share on other sites

nema poente vise ovako pricati, vi ste iz fazona "mali je samo brz" ja nisam i to je to :)

na kraju, verujte skautima arsenala, celzija, intera... ili casopisima l'ekip, marka, de telegraf, tajms, bild, tutosport... koji su ga stavili u konkurenciju za najboljeg igraca 2012. godine (mladji od 1992. godista), a pored njega su tu i gece, isko, cembrlejn, el saravi, sterling... ali i to je tole namestio verovatno :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A kako je mali primio loptu grudima i gurno je sebi u for pre tog suta? Ja sam do pre pola godine isto mislio, izvikan, ima samo brzinu, ali onda sam video kako mali napreduje, nije to vise samo brzina, ima on i smisla za igru, ima i pas, ima i tehniku. Kada stekne iskustvo, sigurnost, doci ce i zavrsnica. Pa on je ubedljivo najbolji igrac lige sa 18 godina, Hrvati bi od njega vec napravili Mesija, ali naravno mi ga pljujemo.

Link to comment
Share on other sites

pljujemo ga jer je grobarsko govedo :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...