Jump to content

Stampanje majice


Recommended Posts

Zanima me neka stamparija koja ovo radi, doneo bih fotku ili motiv koju zelim da bude na maji.

Bilo bi dobro ako bi mogli i neki savet da mi daju, tipa ovo nemoj nikako ni da pokusavas itd.

Jos bolje ako imaju neke svoje blank majice dobrog kvaliteta.

A jos bolje ako stampa nece da se raspadne posle tri pranja.

Znam da je fora da se dobija popust ako se radi 50-100 komada, ali meni treba samo jedna. Nije problem ako ne kosta nesto bas previse, tipa 100 evra za jednu majicu [:D]

Jel ima neko iskustva sa ovim?

Hvala!

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ми смо штампали другару мајицу као рођендански поклон у Бранковој улици (мислим да је Копицентар или нешто тако), донесеш само слику на флешу, можеш своју мајицу, а имају и они њихове, али за цену се стварно не сећам, има томе пар година.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Vizio Shop radi preko neta.

Imaj samo u vidu da varijante sa preslikačem (gde možeš bilo šta da uradiš) su lošeg kvaliteta - preslikači obično zauzimaju ceo abdomen i grudi i koža ne može da diše.

Imas kod Partizanovog stadiona isto stampanje majici, cini mi se.

Meni se čini da si do sada postao samofinansirajući brucoš ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...