Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Био сам на Авали јуче, није лош трип. Шума је дојаја, има оних клупица са настрешницама и обичних клупица, углавном су празне, тако да је идеално за роштиље. Ал на врху нема ништа посебно да се види, онај торањ ми је тотално срање. 150 кинти карта за пењање, горе је скучен простор, виде се нека околна села, град се назире у даљини, типа препозна се ВМА, Београђанка и Храм Светог Саве. Ал кул је било све у свему и задовољан сам кондицијом, пошто сам се попео без проблема.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

jutros odem na uvid radova i nadjem prefesorovu gresku i dobijem 6 \o/ tj u svojoj svesci gde pravi zbir svih bodova upisao je broj mog indeksa umesto bodova koliko sam imao na testu

zivot je lep

Meni se jednom isto desilo. Prof je sracunao manje bodova.. Jest da nije menjalo ocenu, 10 i ovako i onako, al nije isto 95 poena i 98 da se razumemo..

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Isto i meni jesu - a evo i Tetka i sestra su mi otisle za Grcku prosle nedelje. Tetka ima neko zdr. osiguranje kao bonus preko zivotnog osiguranja i njoj nisu trazili nista ali je morala da uplati za svoju cerku.

Ko im je trazio? Verovatno agencija hoce sebe da zastiti tako pa zahteva osiguranje kad se ide preko njih.

Ja kad sam solo putovao niko mi nikad nije nista trazio ali sam vadio sebe radi. Kad sam putovao sluzbeno par puta te firme su mi trazile info da izvade jer isto verovatno hoce da se zastite ako ti se nesto desi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Putno osiguranje nije obavezno, ali ako se desi neki "nesrecni" slucaj sam placas troskove lecenja, a recimo Grci deru za takve stvari. Ne znam koliko su trenutno te polise, ali je svakako isplativije imati takvo osiguranje. Ali vrlo je verovatno da neke agencije zahtevaju polisu jer su u talu sa osiguravajucim kucama.

Edited by zexinho

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

danas bio u tri ledene sistem sale, 2 taksija sa klimom, i proveo skoro 3 sata na ulici po najvecoj vrelini.

Krvni sudovi su mi kao prst, na ivici sam da zakovrnem.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

edit: @strokan zasto ste vi uopste palili vatru da ja tebe pitam

Pa moraš upaliti vatru da bi napravio žar. i onda pored žara okrećeš prasence

Imali smo i crevo pored, iskopali smo rupu gde je bio žar i stalno je 2 osobe bilo pored praseta, tako da nije mogla da izgori ni šuma, a, što je još bitnije, ni prase.

Kao da vi nikad niste pravili roštilj u sred leta.

Link to comment
Share on other sites

To jeste. Nisam bio obavešten da nema elektromotr, inače bi skinuo motor za brisače sa mog auta pa bi napravili, a ovako smo se čvarili na smenu po 10 minuta.

Bar smo istopili malo sala koje smo posle nadoknadili rebarcima

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam razumeo ljude koji nose milion privezaka na kljucevima (i to glomaznih), tvojih jos i nije puno, ili je los ugao slikanja :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

rbds gib pix plox

dosta tezak dan je iza mene!

ne kukam ja na vrucinu gotovo nikad, ali danas je bilo bas vruce, ali moram da pohvalim GSP, posto su 3/4 autobusa bila klimatizovana (a prozori nisu bili otvoreni :o)

sutra ce biti jos teze, samo da me ukenja opet klimatizovani GSP i bice malo lakse!

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

ja ne nosim nikakav privezak, ne vidim poentu. karabinjer kad imam više od jednog seta ključeva (npr. stan+kola ili stan+podrum) čisto da ih povežem.

eeeventualno bih nosio onaj privezak otvarač za pivo, al nikako da naletim na to negde pa da kupim. a i sasvim lepo umem da otvorim pivo o žardinjeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...