Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pokusavam da stavim sociva prvi put. i jako fejlujem ;c

jest zajebano prvih nekoliko puta, posle postane herp derp. probaj prvo samo da držiš sebi oko otvoreno, pa posle toga polako prst bez sočiva, čisto da ti ne bi ispadalo stalno kad kreneš da trepćeš frenetično :D

Link to comment
Share on other sites

Daki pokusava poslednjim trzajima da nazove nekog imenom retardiranog lika. Meh, nisam ni ocekivao vise.

Koja je fora sa Studentskom ( :tf: ) poliklinikom, receno nam je kao da imamo besplatne provere za sociva, zar to inace nije besplatno? Mozda je glupo pitanje, ali nisam se raspitivao o tome, a vec godinu-dve se razmisljam da predjem.

  • Downvote (-1) 1

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jest zajebano prvih nekoliko puta, posle postane herp derp. probaj prvo samo da držiš sebi oko otvoreno, pa posle toga polako prst bez sočiva, čisto da ti ne bi ispadalo stalno kad kreneš da trepćeš frenetično :D

this.

posle postane takva rutina da sam par puta onako bunovan stao u kupatilu i poceo da skidam nepostojeca sociva, sva sreca pa se roznjace ne daju tako lako iscupati :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam smešnu dioptriju, ali mi se pogoršava polako.

cvikere nosim samo kad vozim, jer moram.

a jel postoji neka opcija da ne moram da nosim naočare, nego da dokažem panduru da nosim sočiva, a da to nije da ih vadim ?

sledeci put idi na pregled bez naocara :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jest zajebano prvih nekoliko puta, posle postane herp derp. probaj prvo samo da držiš sebi oko otvoreno, pa posle toga polako prst bez sočiva, čisto da ti ne bi ispadalo stalno kad kreneš da trepćeš frenetično :D

hvala, pokusavam to. kontam da je problem samo dok ih prvi put ne ubacim. posle ce lakse biti.

a meni se sjebao vid odma posle srednje skole, ali nisam hteo da nosim core i upropastih. sad sam na -1.5

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...