Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

OK, mislim da nesto definitivno nije kako treba u mojoj glavi. Idem na pregled definitivno.

Kupio Coca-Cola drink za mlade i vitalne, vracam se u pekaru. Rom, prethodno ga video tu na kluppi kako sedi i jede krofne koje je kupio kod mene, prolazim ponovo pored njega a on mi pruza praznu casu. Ja trzaj, on "Hvala ti puno, Bog nek te cuva". Otvaram Colu, sipam coveku u casu, on se zahvaljuje i ja ulazim u pekaru. Cudno meni nesto sve, kopka me dogadjaj i ja to kazem radnici. Ona se iskezi i kaze kako je lik prosjak i kako prosi sa tom casom. Kako sam ja njegovo prosenje za metalne pare protumacio kao trazenje Cole pojma nemam, ali je evidentno da imam neki jeben tumor ili rani trenuci demencije. Vratim se, izvinim coveku i dam su sitno sto sam imao. Znaci idem da se pregledam sto pre.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Lawl, reče ti elvis.

Pekare, nije to nikakva demencija niti tumor, čista rasejanost je u pitanju, meni se takve lol scene dešavaju non-stop, jer sam stalno u mislima - ili maštarim ili sam zabrinut ili zaljubljen ili prosto izgubljen i onda tako se malo-malo desi neki rofl momenat :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lawl, reče ti elvis.

Pekare, nije to nikakva demencija niti tumor, čista rasejanost je u pitanju, meni se takve lol scene dešavaju non-stop, jer sam stalno u mislima - ili maštarim ili sam zabrinut ili zaljubljen ili prosto izgubljen i onda tako se malo-malo desi neki rofl momenat :D

A nisi razmotrio mogunost i da i ti imas demenciju? :o

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Moguće, ne bežim od te mogućnosti icon_smile_shock.gif

Topik,

godinama sam bojkotovao jagodinski akva park, ali boli me više kurac da se pravim pametan. Za studente iz Jagodine je i ove godine dzabe ulaz, tako da jedva čekam da se vratim u Jgd da ne izlazim od ujutru do uveče :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma super je on za naše uslove, al ja sam iz nekog retardiranog principa, dok sam još imao mladalačke ideale, bojkotovao sve što je Palma uradio u Jagodini :D Inače bazeni su odlični, ima jedan veliki olimpijski, i još jedno 5-6 drugih za razne namene (dečiji, srednji, 3-4 za tobogane...)

https://www.google.rs/search?sugexp=chrome,mod%3D15&q=akva+park+jagodina+mapa&um=1&ie=UTF-8&hl=sr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=tX7XT5_uD-fg4QSK6NGAAw&biw=1920&bih=979&sei=uH7XT4-1EubP4QSZ0oSFAw#um=1&hl=sr&tbm=isch&sa=1&q=akva+park+jagodina&oq=akva+park+jagodina&aq=f&aqi=g3g-S2&aql=&gs_l=img.3..0l3j0i24l2.70289.70289.0.70636.1.1.0.0.0.0.80.80.1.1.0...0.0.E_hMBr-YjT8&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=3ebfb8f92c93c59&biw=1920&bih=979

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja bio letos, sa drugarima, preko Palmine stranke smo dobili dzabe odlazak. U principu nije nesto mega spektakularno, ima 3-4 velika tobogana, jedan olimpijskih bazen, i nekoliko manjih bazena. Mi smo se malo iskakali, spustali nekoliko puta niz tobogane, plivali u olimpijskom i posle zaboli u kafic u okviru objekta uz pivo i tablic :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

pa i da ima jedan bazen opet je za dz,blejao bih tamo ko car

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bio letos, sa drugarima, preko Palmine stranke smo dobili dzabe odlazak. U principu nije nesto mega spektakularno, ima 3-4 velika tobogana, jedan olimpijskih bazen, i nekoliko manjih bazena. Mi smo se malo iskakali, spustali nekoliko puta niz tobogane, plivali u olimpijskom i posle zaboli u kafic u okviru objekta uz pivo i tablic :)

Jel ima internet caffe da mozes da odes i izlogujes se sa rura? he he

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ko ima mladeže na ledjima dobija i besplatan tretman skidanja istih icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...