Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

znam, u pravu si, ali I TO MORA DA SE PROĐE U ĆIVOTU!


samo da dodam ovo radim ili kad vozim noću, ili kad pomislim da onaj drugi može biti neodlučan kao ja


Nema nikakve, skroz je isto kad auto trenutno kreće i staje i kad moraš da uračunavaš lag uz opcioni zastoj kad ne možeš ni da ubaciš u brzinu kako treba

Pa to nije auto.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

a to kad vidim nekog ko stoji na raskrsnici ne znajući da ima prednost, prosto čovek ne zna šta da radi. moja praksa je da u tim slučajevima nikad ne pođem prvi, nego mašem i ablendujem, jer ako domaćica isto odluči da krene, ja sam kriv ako dođe do sudara

valjda gubi prednost ako stane? mada opet tesko je dokazati to kontam

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

valjda gubi prednost ako stane? mada opet tesko je dokazati to kontam

pa ne igramo monopol ili riziko, da postoje takva pravila :D

zamisli koliko bi opasno to bilo, kao "aha stao je lik, nema vise prednost, daj sto pre da prodjem sad" . ili drugi lik koji kaze nisam stao, usporio sam samo..  

 

btw, ja bih najvise kaznjavao ove sto pustaju pesake na crveno, to npr u ulici sa dve trake u jednom pravcu.. puste zenu sa decom, misle da su pravilno postupili, a moze da dodje do nevidjenog sranja. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

to, bolje da ubije decu i ženu


pa konju, pre nego sto mi das minus, napisi da nisu zakoracili na prelaz. Nisi eksplicitno napisao

  • Downvote (-1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Нисте се разумели. Он је мислио да жена и дете још нису ни кренули да прелазе улицу а аутомобил стаје и сигнализира им да пређу улицу иако је црвено за пешаке :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa konju, pre nego sto mi das minus, napisi da nisu zakoracili na prelaz. Nisi eksplicitno napisao

 

ko treba da napise, kome si uputio?

ja vidim samo moj post i odma tvoj ispod, gde stoji lepo "konju, napisi, nisi eksplicitno napisao" 

 

nije tebe niko zajebo, vec si se sam zajebao, jer si u mom postu procitao ono sto si zeleo...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma jok, nisi skapirao!

 

Momci, pustite da ovo prodje, ne morate se vatati za svaku sitnicu. KONJ sam napsiao onome ko mi je dao minus, a da ne pomisli na trenutak da nisam dobro razumeo, jer moze i da se shvati u stilu "stao je nekom kome je crveno a on vec hoda po pesackom"

Dakako, da je to retardirano tumacenje (ja sam tako protumacio) ali pobogu!


dakle, da, konj, sam napisao tebi (mitch) ali kao potencijalnom davaocu minusa, tj prvenstveno je upuceno davaocu minusa, a sve je impliciralo da si to ti.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

rekao mi da sam plemenit!

 

dakle, da, konj, sam napisao tebi (mitch) ali kao potencijalnom davaocu minusa, tj prvenstveno je upuceno davaocu minusa, a sve je impliciralo da si to ti.

ali zapravo nisam ja.. minus nikad nisam dao zato sto me neko "uvredio" , samo kad svi daju minuse onda se i ja prijljucim, jer mora da je los post :D

ne vredjam se ja za to konj, pogotovo na rur-u, nego ovo "bolje da ubije zenu i dete" je glupo i spinovanje u mohi stilu , kao da sam bas to hteo da kazem, od cele recenice. mozda sam nejasno napisao, jer nisam eksplicitno naveo kao sto si rekao, ali pricamo uveliko o toj temi pa nisam razmiljao da ce neko shvatiti kao ti. peace ! :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

napiši šta voziš i kuda se najčešće krećeš, da izbegavamo

haha skroz posteno :D 

tbh meni su to stalno pricali, al ne vozim tako jer mi to nije imalo logike. i vozim svakodnevno vec 8 godina bez incidenta :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

, jer nisam eksplicitno naveo kao sto si rekao, ali pricamo uveliko o toj temi pa nisam razmiljao da ce neko shvatiti kao ti. peace ! :)

 

Put do pakla posut je dobim namerama!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa ne igramo monopol ili riziko, da postoje takva pravila :D

zamisli koliko bi opasno to bilo, kao "aha stao je lik, nema vise prednost, daj sto pre da prodjem sad" . ili drugi lik koji kaze nisam stao, usporio sam samo..  

 

btw, ja bih najvise kaznjavao ove sto pustaju pesake na crveno, to npr u ulici sa dve trake u jednom pravcu.. puste zenu sa decom, misle da su pravilno postupili, a moze da dodje do nevidjenog sranja. 

sry nisam video da si mi odgovorio, jasno je meni to sve. al onda izguglam i vidim citate poput "kada vozilo koje je u prednosti uspori zbog vašeg vozila, smatra se da ste mu oduzeli prednost" (http://www.autoskolapavlin.com/2012/02/vozacki-ispit-polaganje-voznje-saveti.html)

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...