Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

Prošao je sad neko RURomobilom sa punim gasom kod carine! Mislim da je Ivke sa nekom ribom!

csb

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jer bila dobra riba?

Nisam video, tek sam skontao da je ruromobil kad se upalilo zeleno svetlo na semaforu :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Videla sam Koleta sad u Idei na Bezaniji. Nisam se javila.

Ne zato sto sam nepristojna nego zato sto mislim da ne zna ko sam niti da postojim :D

 

još jedan offtopic, ne bih ni prijavljivao ali ipak je božanstvo u pitanju:

 

videh i ja koleta, čekao autobus na stanici u kraju, video da je u njemu gužva i lagano se vratio kući :D

 

mada, moguće da je zapravo išao u ideu pa rešio da prošeta umesto da se lakta sa penzionerima kod srednjih.

Link to comment
Share on other sites

koji ste smradovi niko se ne javlja a josh sam bio u rur majici...jedino imao sam sluske u usima pa ako ne primetim nekog mashite rucicama slobodno  =o)

jeste otpesacio sam do idee, i to sam iskulirao 2 busa, prvo na mojoj stanici kod pijace, a posle i na sledecoj jer je bio opet full i odsetao lagano pesaka, lepo vreme bilo

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih ti se javio ofc, nego sam bio u jednom od tih baseva koje si propustio :D


naravno kod harmonike je bilo mesta da se odigra mali fudbal, al su svi stajali na vratima jer silaze već za pedeset stanica

Link to comment
Share on other sites

Štroki, mislio sam da mi blicaš zbog dugih svetala, sry :D

A taj lik u Nehruovoj me je startovao da se raspita za kola. Super je ruromobil ako si oduvek hteo da upoznaš gomilu sredovečnih muškaraca.

Prestanite da me pratite omg

Edited by svinja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...