Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

 e da

 ja sam u nedelju pre nego što sam video nemketa, video dovlu i aleta u rurmobilu na kanarevom brdu, i drao sam se i svirao im, ali su me iskulirali, kao šatro me nisu videli -_-

 

e jest, tad ih je pola grada videlo u ruromobilu, možda su se već smorili od toga da se javljaju ljudima! :)

.o/

bejah do emmija da zamenim mrtvi dell 2412m koji sam kupio sat vremena ranije, stigla me Zolina kletva :D

 

onda si još bio i veseo imajući sve u vidu!

Link to comment
Share on other sites

u petak sam video lika u crvenoj ssi maji iz 2011.god na slaviji, bio je preko puta ulice pa nisam hteo da se derem da ne izgledam ko debil

u subotu sam video na trosarini lika u samo rejv maji beloj iz 2012.god u kolima, vozio je belog punta i ja sam bio u kolima tako da sam samo svirao ali me nije primetio u toj dzungli

u nedelju sam na adi video lika kako prolazi gore setalistem u rur zupcanik retro, nisam siguran koja je godina, ali mislim da je 2010.

a juce sam video lika na trgu kod konja, cekao je nekoga a ja sam sedeo u kaficu pa nisam hteo da ustajem, lik je imao ovi najnoviju odri ssi maju...

Link to comment
Share on other sites

u petak sam video lika u crvenoj ssi maji iz 2011.god na slaviji, bio je preko puta ulice pa nisam hteo da se derem da ne izgledam ko debil

u subotu sam video na trosarini lika u samo rejv maji beloj iz 2012.god u kolima, vozio je belog punta i ja sam bio u kolima tako da sam samo svirao ali me nije primetio u toj dzungli

u nedelju sam na adi video lika kako prolazi gore setalistem u rur zupcanik retro, nisam siguran koja je godina, ali mislim da je 2010.

a juce sam video lika na trgu kod konja, cekao je nekoga a ja sam sedeo u kaficu pa nisam hteo da ustajem, lik je imao ovi najnoviju odri ssi maju...

 

koja je to rur zupčanik retro majica? :)

Link to comment
Share on other sites

.o/

bejah do emmija da zamenim mrtvi dell 2412m koji sam kupio sat vremena ranije, stigla me Zolina kletva :D

na kakav si problem naleteo? ja sam uzeo pre nedelju dana dva ova i rade lepo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ja sreo mrzitelja sa velikim kurcem na HNS, bar se nadam da je bio on/oni.... I'm afraid that I was very very

To jesam bio ja sa velikim kurcem, rukovao si se i sa mnom i sa kurcem

:DDDDDDDDDDDD

 

Sreli smo još i dobija, afija, protu, dinju, i poslednji dan infernowna koga smo sreli ispred arene(bioskopa) i bilo je: "Ti si Nidža? A ti si... A ZNAM TI SI VELIKI KURAC!" :)

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...