Jump to content

Centar za estetiku i stil


Recommended Posts

Ajde jos i ovaj revov link... kozmetika, tu ipak za neke stvari treba i obuka... terapeut, sminker itd. (na stranu sto neko to zove "fakultetom" lol).

Ali ova skola lepog ponasanja za zhene.... ne bi me cudilo da iza toga stoji muskarac koji se smislio kako da izmuze zhenama pare, sto je u principu, ultimativna pobeda i dokaz dominacije penisa nad vaginama. Em uzme pare, em ih dresira i kultivise i oblikuje po svojoj zheli. WIN.. and WIN.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

i onda ce one iskolovane za lepo sponzorusko ponasanje da jebu nesrecnike u glavu :)

Ko je sada WIN!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ajde jos i ovaj revov link... kozmetika, tu ipak za neke stvari treba i obuka... terapeut, sminker itd. (na stranu sto neko to zove "fakultetom" lol).

Ali ova skola lepog ponasanja za zhene.... ne bi me cudilo da iza toga stoji muskarac koji se smislio kako da izmuze zhenama pare, sto je u principu, ultimativna pobeda i dokaz dominacije penisa nad vaginama. Em uzme pare, em ih dresira i kultivise i oblikuje po svojoj zheli. WIN.. and WIN.

Razmisljas kao Verica Rakocevic!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ajde objasni mi, posto sam glup da vidim paralelu (ali to je zato sto ne znam kako razmislja Verica Rakocevic.... toliko ne znam, da sam morao da izguglam da se prisetim ko je ona).

@ Igor : Pa valjda te sponzoruse jebu nesrecnike u glavu i bez ovog edukovanja! TAKO JE BILO OD VAJKADA!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...