Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Budo iskenjao si se, ja sam baš čuo obrnuto.Imamo mladu talentovanu ekipu koja se kvalifikovala na EP.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

sto?

mislim da je to rekao zbog zvizdanja Ninkovicu jer je promasio penal.

Nisu mu zato zvizdali, jbt penal k'o penal svako ga moze promasiti...

Zvizdali su mu zato sto je kod drugog penala napravio tamo neku scenu ko ce sutati (tj. Markovic(valjda) je uzeo loptu i rekao ja sutam)) i onda je tu nastala sutka izmedju njih... Jos se kasnije non stop svadjao sa trenerom i tako... I onda je na kraju prvog poluvremena dao epic gol i prozivao navijace :)

Pored svega toga Rumuni na kraju utakmice ostali bez tri igraca mada se u njihovim redovima otkrila nova golmanska nada :DDD

Link to comment
Share on other sites

Inb4 u mesari

Gde ima po centru da se kupe normalne jednobojne kosulje? Nista preterano fensi. Ono... 2,3,4k ? Znam da sam kupio neku jednom u Azzaru pre sto pedeset hiljada godina i bila mi je ok, ali to je bilo u nekoj radnji na bulevaru koja je zatvorena sad. Pa mozda ima nesto ovde po dorcolu i centru za sta ne znam.

HALP!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jednobojne kosulje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa interesuje me cena u principu, nije bitno gde cu da kupim.. samo da iole valja i da ne moram da trejdujem ruku i nogu za kosulju.

Ako je Brankodeks ono na zelenjaku sto ima neka radnja, overicu i to.

hvala !

Idi u knez mihajlovu u brankodeks ili makar u kosovsku taj na zelenjaku je kiosk :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ako je Brankodeks ono na zelenjaku sto ima neka radnja, overicu i to.

U knezu prekoputa Snežane, ogroman je i ima u podrumu dole.

A ako se ne varam ti si negde kod mene po kraju (Vračaru) onda možeš i do Prvog maja da svratiš, odma' iznad Slavije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...