Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nije se jebala u filmu " the clash of titans II - Neda Arnerić sreće Miru Furlan", tu je niko nije ni pogledao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ovo ekonomski odrzivo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Poceli su da pretrpavaju zgrade na lekinom. Prekoputa moje kuce su poceli da grade ...Svaki dan mi u 7 zaigra mozak od busilica, seljackih stihova iz usta majstora ili tranzistora uz neizbezno dranje bezubih glupaka koji mrmljaju i ne znaju sta ko prica niti se razumeju ali bitno je da se prica. Ja kao ustajem u nosam da ucim i ne smem da provetrim sobu od duvana da mi jos gore ne probiju mozak. Slog

~~

Link to comment
Share on other sites

Poceli su da pretrpavaju zgrade na lekinom. Prekoputa moje kuce su poceli da grade ...Svaki dan mi u 7 zaigra mozak od busilica, seljackih stihova iz usta majstora ili tranzistora uz neizbezno dranje bezubih glupaka koji mrmljaju i ne znaju sta ko prica niti se razumeju ali bitno je da se prica. Ja kao ustajem u nosam da ucim i ne smem da provetrim sobu od duvana da mi jos gore ne probiju mozak. Slog

Sta je, radikali grade centralu hijaoooooo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

veliki pozdrav za docu savića i čilija, obojici sam se javio kao car, iako čilija nisam prepoznao na prvi pogled :D

video sam i trpyja pre nekoliko dana al je prebrzo proleteo pored kafića u kojem sam pio zonfić makijato.

that concludes my business for today

o/

Link to comment
Share on other sites

Poceli su da pretrpavaju zgrade na lekinom. Prekoputa moje kuce su poceli da grade ...Svaki dan mi u 7 zaigra mozak od busilica, seljackih stihova iz usta majstora ili tranzistora uz neizbezno dranje bezubih glupaka koji mrmljaju i ne znaju sta ko prica niti se razumeju ali bitno je da se prica. Ja kao ustajem u nosam da ucim i ne smem da provetrim sobu od duvana da mi jos gore ne probiju mozak. Slog

Престани да пушиш. :tf:

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

.com domen 800 dinara, .rs domen 1750. serem se u drzavu.

radi

http://www.namepros.com/577802-godaddy-discount-codes-463.html
.com za 0.99 po godini.
http://www.kavoir.com/2012/02/cheapest-godaddy-coupon-code-1-49-year-com.html

.com 0.99-2.50 po godini.

Zajebi nase preprodavce. Uzeo sam .com + free .info na 5 godina za 15$.

Link to comment
Share on other sites

jel ovo ok ponuda, ako se neko razume?

http://www.kolektiva.rs/beograd/odlicna-zabava-uz-pikado-set-elektronski-pikado-6-srebrnih-strela-i-35-rezervnih.html

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam se pre cimao trazio i taj sto gledas ti i nije nekog kvaliteta,konkretno ovaj "zuti" deo je los,imas na kupujemprodajem kul ponude priblizne su cifre za elektronske ako bas takav zelis :)

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da jeste,kostali su 4500 kad sam ih ja gledao prosle godine...imamo mi iste na poslu i ono,za rekreativce su skroz kul...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...