Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Idem na 5 godina mature. Prilika za ugovnjavanje i uletanje u neku koja je bila dobra riba i davala starijima dok smo mi neiskusni tinejdzeri balavili. Sad je malo ofucana, ali si rekao sebi KAD TAD! \o/

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Idem na 5 godina mature. Prilika za ugovnjavanje i uletanje u neku koja je bila dobra riba i davala starijima dok smo mi neiskusni tinejdzeri balavili. Sad je malo ofucana, ali si rekao sebi KAD TAD! \o/

Ja dolazim veceras, jel moze da se bane?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

nene longli sad kad su sve ofucane i raspale a ti karas '91 samo opusteno upadnes sa fak jea stavom

15yeohx.png

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

najbrzi i najjednostavniji bachelor u struci, staziranje, stek para i onda elitni master kad zavrsis

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

may god have mercy on us all

the end is near !

inace sanjao sam malopre da sam bio na nekoj priredbi gde je bila poenta da se pokaze svetu kako se slazu obicni ljudi sa kinezima i ciganima. od kojih je ciganin bio kamerman a neka kineska riba se brecala i onda sam je prebio i pored toga sto je znala kung fu pa sam onda i ovom oduzeo kameru da ne bi poslao snimak a ostali ljudi su samo posmatrali

Link to comment
Share on other sites

kad spomenuste tučenje žena

stojim malopre u redu na kasi u maxiju, onako malo dalje od lika ispred mene, i gledam u stranu. nailazi žena, i ni pet ni šest, nego se provlači pored mene i kreće da vadi stvari iz korpe (ja sam još uvek držao u ruci). finese su odlučivale da li ću joj zalepiti šamar ili ne :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...