Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa morali klinci da nadju neke sponzore da deluju pro :D

Enivej startovo me pandur i trazi LK. Ja prepipo dzepove i reko jao zaboravio sam i on krene da smara "IDEMO U STANICU, IDEMO U STANICU" i tako 10 minuta. Na kraju kad me je propito sve kao ae idi ali ubuduće nosi LK. Kreno ja i nakon 10 metara se setim, pogledam u mali džep od ranca kad tamo lična. fejspalm

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Čuo sam da u Knez Mihailovoj, u Beogradu, ima glavni distributer i prodavnica Zippo upaljača. E sad, el zna neko gde tačno u Knezu da se ne šetam tamo vamo..?

Hvala!

Ima u Knezu radnjica u kojoj sam ja kupio upaljac, ne znam da li su glavni, ali matori deluje k'o da zna znanje, meni shljaka vec godinu dana bez problema. Od Dauntaun kafica nekih 50 metara, skrenes levo u neki "prolaz" ka Knezu i videces. Tu je bio neki kafic/kafana ranije "vruci gavran" ako znas, pa odma pored

Link to comment
Share on other sites

Nešto me grlo grebe opasno, ne želim sad da se razbolim kad treba u Jag da idem. U subotu imam proslavu 5 godina mature, olololol

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

18.04 sam podneo registracionu prijavu brisanja preduzeca

par dana nakon toga sam otisao u inostranstvo

nedelju dana kasnije prijava mi je odbacena zbog nedostatka stampanog imena ispod potpisa na jednom papiru, i dato nedelju dana da to ispravim

posto nisam to ispravio u narednih nedelju dana, treba da platim 6.000 dinara

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Daki kralj, dao mi opremu za monka koju sam prodao!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...