Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u kupeu do mog dva crnogorca, oko 25 godina, i celim putem od beograda do novog sada oni su se udarali iz zajebancije i uz to derali.

jedan od njih ima i ženu (i bebu) koja mu se non stop zaklinjala ostrogom da će joj platiti za to.

kasnije su i izašli iz kupea i trčali po vagonu i tako udarali se. poludeo sam od morona jebenih.

Link to comment
Share on other sites

u kupeu do mog dva crnogorca, oko 25 godina, i celim putem od beograda do novog sada oni su se udarali iz zajebancije i uz to derali.

jedan od njih ima i ženu (i bebu) koja mu se non stop zaklinjala ostrogom da će joj platiti za to.

kasnije su i izašli iz kupea i trčali po vagonu i tako udarali se. poludeo sam od morona jebenih.

[:D]

fino vece, sutra na slavu u banovce!

Link to comment
Share on other sites

vitja ejelchic nemke ivke sejnt rambotash neo3pojena lale dovla daki kreki G migshulic pajzer leshko kum margiureduje dulebasketdrug i ostala bratija nekoga cu zaboraviti

mach lav <3

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

do jaja sam se proveo na svadbi,iako nisam nista specijalno ocekivao,ali smorio sam se jako sto sam propustio derbi i jebanje grobara u 93. minutu

ali sta sad,idemo dalje

IDEMO BRE

NEMA STAJANJA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pozdrav za formiku i od mene!

mrzi me da izlazim do izbora, jebena vrućina. dajte busplus hack da vidim kad nailazi autobus sa klimom.

Link to comment
Share on other sites

o/ za formija!

do jaja sam se proveo na svadbi,iako nisam nista specijalno ocekivao,ali smorio sam se jako sto sam propustio derbi i jebanje grobara u 93. minutu

ali sta sad,idemo dalje

IDEMO BRE

NEMA STAJANJA

e, al na svadbi si ti mogao jebati 93.!! znam te grujo!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...