Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

ne znam, meni su dva puta usli i nijednom nisam ponistio istu tu ko ti sto imas, rekao im lepo pa poništi ti sad, oni je ponište tj očitaju na prenosnom čitaču, promrmljaju nešto i odu. a i vozio sam se par puta busom u poslednje 2 nedelje, nigde ih nema

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Covece ovi advanced IT strucnjaci se i u tehnologije Busplusa razumeju! :)

Mislim da je hteo da kaze da ako te uhvate s nevalidiranom nepersonalizovanom karticom kako se fakat svercujes ce taj aparat upotrebiti da ti napisu kaznu a ne da ti prosto validiraju karticu, to im dodje nekako sustina njihovog posla. Moguce da si ti samo imao neverovatno srece. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aaa ne, vade ga po potrebi iz torbe.. (čarobnjakov rukav). Na Banjici ih ne viđam više po grupama. Pre dve nedelje random klinka je išla solo oko 19:30, napisala kaznu, izašla kod vma i prešla ulicu da sačeka sl bus.

Edited by rbds

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

mozda, ali video sam dosta puta da ljudima ocitaju kartice (skinu pare jelte) tim svojim belt deviceom i produze dalje.

Mozda si istripovao posto imaju valjda fazon da tako validiraju one personalizovane (mesecne) karte? Posto bi i one satro trebalo da se poniste kad udjes u bus a kapiram da to vrlo malo ljudi i uradi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

posto se busom vozim 5 puta godisnje, a kartu kucam samo ako je superiška bus, verovatno ste u pravu, a ja u krivu, posto ne znam šta mi se desilo. 

mali hint : ako validira mesecne, sto na taj aparat ne bi prislonio/skinuo lovu sa plasticne na punjenje?

ustvari, boli me patka za bus plus, ionako se vozim uglavnom leti da osetim kako je plebsu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nije nam lako

Kao fol je krenuo redovni režim, međutim izgleda da broj autobusa nije povećan u odnosu na letnji. Gužva na stanicama, gužva u prevozu, jebem im mater.

oces da kupiš geca? 2008 godište, redovno održavan, nove gume let/zim, prešao (oh my) 26k. vozio ga ja do pijace i posla, tru stori

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...