Jump to content

Kung Fu ili drugo?


P.M.

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ja mogu da vam preporucim kbk "Pobednik" koga zanima kik boks jelte. 2K Dinara, treninzi utorak/cetvrtak/subota a u teretanu mozete da udjete kad god nekog ima tamo a svaki dan neko trenira tako da opusteno. Utorkom i cetvrtkom se radi vreca/uslovni sparing/kondicija dok je subotom iskljucivo sparing ali je trener uvek prisutan a ima i puno takmicara pa nema tzv. tucnjave... Ko zeli moze da dodje da obsuje trening pa kako mu se svidi.

Link to comment
Share on other sites

Uh, ja bio zagrejan za kik boks ali sam sinoc sreo nastavnika fizickog iz osnovne. Lik je bio sampion jugoslavije u dzudou i on mi je preporucio da krenem sa dzudoom, da se klanjam kik boksa jer "par jakih udarca u glavu mogu da ostave posledice". Idem u cetvrtak da pogledam trening kikboksa a u petak aikidoa pa cu da odlucim. Klub je zvonko osmajlic u centru, tri puta nedeljno 2.5k. Nekako mi za sada sve vuce na aikido...

Sad sam dodatno zbunjen Wing Chuom jer mi vizuelno deluje najprimamljivije:). Umoran sam sada pogledacu sutra sta ste ispisali, gde bi mi bilo najblize pa mozda i to odem da pogledam.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno lepa vestina. I efikasna.

Sad ne znam, bio sam par treninga sa ekipom iz "Pak Sao" u Zemun u "Zmajevom Gnezdu" , oni tamo vise rade osnovu, za pologanje, itd itd, opasno me smorilo.

I ovde kod nas ako si pocetnik, radis osnovu, ali ubrzo kreces da ucis stvari koje mozes da upotrebis u realnoj situaciji. I btw kondicija nam je mnogo jaca nego u Zemunu. Secam se kada smo otisli jedan trening, moj trener je menjao njihovog, svi iz pinkija su kukali a jedan lik je cak napustio trening 20 min pre kraja ljutito uz povik da smo preterali)

Link to comment
Share on other sites

Uff, možda i ja krenem na kung fu, deluje mi vrlo privlačno, pogotovo ova bissova varijanta za 3 kila 3 treninga i 3 teretane nedeljeno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...