Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

nikad nisam bio rasista! ali kad sam se vratio sa broda to se promenilo, indijci su mi najgori ljudi! i to generalizujem, 2 broda sam promenio i upoznao 20ak indijaca i indijki, niko normalan!

A vidis ja imam drugacije misljenje, nema to veze sa nacijom, meni na primer opasno idu na kurac kinezi. Ali to nema veze sa vezom, posto covek formira misljenje na osnovu ljudi koje srece, pa jbt sta ceo svet misli o nama preko nasih gastosa iz picke materine???

Link to comment
Share on other sites

pa hteo sam prvenstveno da idem kao "bilo sta" vezano za IT ali je mamlaz iz agencije video da sam fotograf po struci pa me smarao da idem kao to... ja sam se opirao ali kad sam dobio info da mogu malte ne odmah da krenem za miami (odmah ~2 nedelje) onda sam pristao, i zajebao se gadno, sad ne bih otisao kao fotograf ni blesav... uvek moras da gledas da posao koji radis na brodu bude onaj koji ne postoji kada je brod u luci... da bi iole uzivao u mestima koja obilazis! a druga bitna stvar je da obavezno odes da radis nesto sto ima fiksnu platu! sve sto je na procenat je velika laz! i dobijaces samo taj siguran deo, dobro nije bas uvek tako ali u 99% situacija...

sad ako budem isao gadjacu kazino ili shop i boli me pishica :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

drugar bas danas ima razgovor za to, hoce kao konobar da ide. I to ga bas nesto smaraju za drugi strani jezik [pored engleskog jel], on je kao nesto ucio spanski, pa je ponavljao to kao lud, jer danas mu je dan D. :D

Znaci, mislis da ce on moci da razgleda gradove, da vidi malo svet?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja kol'ko sam cuo, za brod se moraju proci neka testiranja i pritom su svi troskovi oko 1000e. Ali je zarada 1400 dolara mesecno (ponavljam, cuo sam tako, jer drugar oce da ide sledece godine na brod, pa je i mene smarao da idemo zajedno). Daj napisi nesto oko tih uslova i testiranja (ako to ima uopste, mozda me je slagao, sta znam) :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ne preterujte, ta prica vam ne pije vodu u srbiji

6 meseci promenis sredinu, zaradis pare koje ovde tesko mozes posteno. vidis malo neke drzave koje nikad ne bi video u normalnim uslovima itd.

a naravno mozes sa faksom da se zaposlis i da radis za 20 hiljada i eventualno odes u bugarsku/grcku/crnu goru na more.

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

moze Split, taman da i mendzi bude srecan! heee

no srsly, i mene zanima prica oko toga.

sto? :D

mislim i meni bi split odgovarao, posto, naravno, i mene interesuje prica oko broda :)

svi idite na brodove, tamo vam se smesi izgradnja ozbiljne karijere i posla u zivotu

jebi ga, nemamo svi zavrsene skole i stalne poslove :c

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se ljutis ali ako se neko zaposli sa fakultetom taj ima prosek ~40k , ucitelj likovnog recimo. Sad to sto da bi ti nasao posao gde ces biti placen po zakonu za skolu koju imas je druga stvar a o tome i pricaju killy i dule.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...