Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Nije poenta u kvalitetu miša nego je poenta u tome da čovek radi u majkrosoftu koji proizvodi svoje periferije, a koristi periferije glavnog konkurenta u tom segmentu. Pritom da su bar neke predrkane nego djubre najteže. Da mu dođe neki kolega iz hw divizije sigurno bi ga srce zabolelo!

Link to comment
Share on other sites

kolega iz hw divizije sedi odmah preko puta mene, al nesto ga bas zabole da razmislja o R&D-ju za input uredjaj proslog veka :)

aj preporuci mi Logitech koji da kupim pa cu considerovati prilikom sledeceg hw upgrade-a. Ali mora da lezi u ruci kao MX serija.

Edited by bogs
Link to comment
Share on other sites

ako ako, svaki posao u MS je gotivan, koliko god bio nubovski, ako nista znas da si bar vise nego korektno placen i uvek na vreme u dan. Za sta si se prijavio? Posao labelara u MDCS ili za neku poziciju u IT/Sales/Marketing? :)

(inb4 trooper rekao da je IT posao najnubovskiji)

nego sto se ne javi jebote?

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/serbia/mdcs/jobs.aspx

Data Collection and Labeling Associate Position

MDCS is developing software for number of machine learning algorithms: OCR (Optical Character Recognition), document layout analysis and image analysis. An important part of this development process is the collection and labeling of data samples used for training and testing of the engines.

Ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

Dobio je stipendiju :) ali dobro mislim da je upisao privatni fax ovde :D tako da mu to dodje isto :)

Kome ovo? Ko je upisao privatni i to?

daki, gde bi bio sada da nisu tvoji imali kintu da te pošalju u švicu?

Ja sam dobio stipendiju za Svicu, eee! A verovatno bih bio u DMS-u ili Microsoftu, ali sumnjam bih labelirao terabajte podataka.

Ali jebite se, trolujete me sad. Uopste nisam mislio bukvalno da je bolje biti u magacinu na 300 stepeni, nego mi se cini kao mega monoton posao i dok god si tamo radis jedno te isto i pritom to ne zahteva neki mozdani napor.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

samo sam aludirao na to da je tržište takvo, ništa lično.

da si ostao ovde verovatno ne bi radio isto što u švici i sigurno ne bi primao istu platu, nema potrebe da pišaš sad po drugima koji su spremni da rade labeling samo zato što ti u švici radiš pravi posao za dobru kintu :)

labeling je užasno monoton posao, zato se radi part-time, ko će da izdrži puno radno vreme :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...