Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

lici na hammers :D

Upravo to, to mi je jedan od boljih ortaka, strastveni je navijač west ham uniteda, pa je to istetovirao :)

zato sto to nije mirisni cvet iz rajske baste :)

:))))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nagovorio Meksikanca sto radi samnom da se slika sa tri prsta :D Lik je inace najveci car ovde. Pircao mi kako je ziveo 5 godina kao ilegalni emigrant, spavao po nekim shtalama dok se nije snashao i ozenio neku americku babulju za papire. Sad na koledzu sljaka kao domar, vozi bus, predaje shpanski, trener je fudbalskom (soker) timu u srednjoj skoli i liniski je sudija na odbojkaskim utakmicama :D

To je borac, nema predaje kolko god zivot pritiskao....

A i vidi se da..... ZHIVI ZA FAJT! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

:fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp:

Ne razumem šta je tu toliko za fejspalmovanje.On je dečko sportski novinar po struci, obožava fudbal, a west ham voršipuje od kad ga znam i eto istetovirao je hammers što je njihov nadimak, ne vidim ništa strašno u tome, ako imamo u vidu kakve sve besmislene tetovaže ljudi staljaju na sebe.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem šta je tu toliko za fejspalmovanje.On je dečko sportski novinar po struci, obožava fudbal, a west ham voršipuje od kad ga znam i eto istetovirao je hammers što je njihov nadimak, ne vidim ništa strašno u tome, ako imamo u vidu kakve sve besmislene tetovaže ljudi staljaju na sebe.

gotivim i ja Liverpul, bio sam i na Enfildu, pa sigurno neću da istetoviram YNWA na ruci ili kiti

realno, jeste fp

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja volim zvezdu pa sam istetovirao zvezdu!Nisam imao para za kostursku glavu ftl

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

što kenjate sad bezveze?

ako je ovako kako savke kaže, da se ceo život loži na wh i slično, ok je da istetovira, ta tetovaža mu znači nešto, koliko god to drugima bilo bezveze ili smešno.

skroz druga stvar bi bila da se lik random izložio da se istetovira samo da bi se istetovirao, kineska slova ili nešto slično što nema apsolutno nikakvo značenje.

mislim, jao truperu, imaš znak iz video igre istetoviran na podlaktici, to zapravo ni ne postoji, samo je virtuelno, lol lol lol lol facepalm.giffacepalm.gif

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, sad će da ti objasne kako ti nije kul i šabanski je.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mislim, jao truperu, imaš znak iz video igre istetoviran na podlaktici, to zapravo ni ne postoji, samo je virtuelno, lol lol lol lol facepalm.giffacepalm.gif

ne znam šta da ti kažem. Možda se krećemo u različitim društvenim krugovima, al meni kada za nekog kažeš "istetovirao je fudbal-related stvar" pomislim na nekog hulibratorija. Mogu da razumem ako je istetovirao za sebe jer njemu lično to znači, al čisto sumnjam da je to slučaj čim je preko cele ruke.

e da, smajli se ne ostavlja tako što linkuješ apsolutnu putanju do gif-a. Ako nekada prebace forum na drugi URL neće ti više raditi ovi fejspalmovi :*

Link to comment
Share on other sites

Momak nema veze sa hulibratori tipom čoveka, zašto bi neko trebao da bude batica-huligan ako voli neki fudbalski klub, lol. Znači mi svi ovde smo masni nerdovi zato što volimo da igramo igre, to je ta paralela.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji prate fudbal ce znati sta je Hammers i ima da kazu cool.

Ljudi koji ne prate fudbal ima da procitaju Hammers i da kazu ... ok, pojma nemam, tip slova prva asocijacija je nacista neki, jebes misa.

Sve u svemu, ocu da kazem da su tetovaze hit & miss, pola ljudi ce znati simboliku a pola ce da se cese po glavi. Jedino oko cega moze da se raspravlja je tetovirati se ili ne, jer rasprava o samoj tetovazi je bespotrebna.

Jel trebao da se tetovira? Mmmm ... naginjem ka ne, sve je to cool i super dok je aktuelno i prepoznatljivo, dok telo drzi vodu i nisi u procesu raspadanja. Zamisli ga kao starkelju kome vise visi nego sto je na svom mestu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa nije uvek hit or miss, za ovu moju, onaj ko ne zna sta je Portal recice "e do jaja, objektiv", a onaj ko ne zna sta je blenda recice "e do jaja ti je taj simbol". Eto kako je moja tetovaza savrsena :tf:

Edited by bogs
Link to comment
Share on other sites

da se ne lazemo, tetovaza je lol, ali koga to zanima, ionako cemo svi uskoro da poumiremo i potrulimo :tf:

bitno je da se njemu svidja

meni je u pocetku bilo bitno da tetovaza bude jedinstvena etc, ali kako uradim neku novu tako mi standardi opadnu za sledecu :tf:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...