Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

kad smo kod ubuntua, jel moze na 12.04 da se namestii da izgleda ko pre bez tog uzasnog taskbara sa desne strane.

Uopste windows manageri u novom susetu, ubuntu i fedori su toliko losi da je nemam reci

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram poentu slike? osim sto si noob i slusas muziku na poslu umesto da ubiras profit :tf:

Omg, jel to koristis hrom?

o/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Što koristiš najgoreg miša koga je lodžitek napravio u poslednjih 5 godina i tastaturu iz sirotinjske oem serije kad radiš u majkrosoftu? Natural Ergo Keyboard 4000 + Intelli 3 = WIN

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

htedoh i ja da pitam za keyboard, zaista ti je zgodnije da koristis tu sa dugmadima od 1cm? Ja planiram da prodam ovu razer tastaturu bas zato sto je tako tvrda i kupim neku skroz slim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

radi sad super

Ono je bilo odvratno, plus nije za mene nego za sluzbenike u drzavnom institucijama, pa sto prostije i windows lajkije to bolje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Što koristiš najgoreg miša koga je lodžitek napravio u poslednjih 5 godina i tastaturu iz sirotinjske oem serije kad radiš u majkrosoftu? Natural Ergo Keyboard 4000 + Intelli 3 = WIN

E ovo je skroz validno pitanje, ali navika je mnogo zajebana stvar. Nikako da se prebacim na nesto "modernije" najefikasniji sam na ovim oldschool tastaturama. Na slim mi fali taj "feedback" koji daju ove sa dubokim tasterima, a natural/ergonomske/pizdematerine kada koristim izvalim koliko zapravo nepravilno kucam, tipa levom rukom krenem da lupam po nekad "H" ili desnom "B" ... u svakom slucaju na default layoutu kucam jedno 1.5x brze nego na bilo cemu drugom.

A intelli nikad, Logitech do smrti! Pri tom, ne vidim sto je G5 los mis, mozda ne valja u nekom value for money kontekstu ali lezi u ruci i ponasa se jako slicno kao MX518 koji sam imao ranije. Mada ja nisam "profi kanteras" tako da preskocite shitstorm oko miseva pls :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...