Jump to content

MMO Pricajte


Recommended Posts

Fuck yeah, nisam je igrao 2 godine sigurno, a realno mi je najbolji MMO posle EQ2 ili cak sta vise dele prvo mesto :)

Bas sam gledao stanje Halgara (EU server) pre neki dan, ghost town, svi presli na jedan jedini US server, a sad kad bude F2P sigurno ce biti dobar surge populacije, me like!

Link to comment
Share on other sites

I meni je bila jako gotivna igra, samo sto sam se ohladio jer nisam imao ni sa kim da igram :(. I dalje mi chuchi onaj moj cleric na nekom 40tom levelu, sad kad bih uzeo da igram skroz bih se pogubio :). Definitivno cu opet da krenem iz pocetka. Ako se skupi dovoljno ljudi sa rura, preci cu na EU server.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je situacija bila takva da je brue peder ispalio posle dan igranja :D ali srecom uspeo sam da nadjem fenomenalnu ekipu u igri sa kojom sam lvl-ovao do end game-a i posle smo neko vreme raid-ovali sve dok vecina igraca nije presla na US server ili kompletno prestala sa igranjem.

Ne postoji MMO sa toliko content-a, dungeon-a i instance-i kao VG i to tako do jaja uradjenih, bas steta sto je raspali SOE skoro pa unistio jos jednu super igru. Nadam se da ce ovaj F2P pokrenuti stvari na bolje i da ce napokon ubaciti neki nov end game content nakon 2 godine nicega.

U svakom slucaju i ja cu krenuti opet od 0, jer igra stvarno ima sta da pokaze, takodje ima jedan od najboljih crafting-a ikada kao i diplomacy koji je do jaja :)

Link to comment
Share on other sites

zna li neko neki dobar server za LOTRO ?Ja sam bio na americkom,brew nesto se zove i prolbem je bio sto je americki server pa dok ja igram oni svi knjavaju [:)]

I nadam se da su one otvorene regije vezane za account a ne za server

Snowburn tamo ima nasa gilda i jedan je od najaktivnijih ''evrospkih''

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

ovo deluje obecavajuce

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/601/feature/6249/Ready-when-its-Done-.html/page/1

imajuci u vidu koncept igre i cinjenicu da je razvija studio koji je napravio najkompleksniji i najbolji mmo, mislim da ce ovo biti i vise nego kvalitetno

i nadam se da ce zavrsiti igru za 10 godina :tf:

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam bio u vampir fazonu, ali me zanima na sta ce ovo da lici, bas zato sto je to CCP. Zvuci mi sve ok za sada, ali treba cekati jos neke bete i gameplay filmice da vidimo sta je i kako je :)

In unrelated news: pocela Family Guy Online beta [:D]

Kako dobiti betu :) ? Je l' postoji neki kljuc ili moze da igra ko hoce bez istog?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi super kad bi napravili The Simpsons Online :)

edit: 2 puta pokusavam da napravim Family Guy karaktera, i nece, prijavljuje da su serveri puni. Lupi, je l' si igrao i da li si imao isti problem?

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda sasvim pristojno. Nazalost, jedino sto mi smeta je sto je opet heavy instanced sto Cryptic izgleda gotivi. Kapiram, stvar je izbora, i oni bi radije da imaju jedan ogroman server sa puno instanci, ali ja bih radije suprotno - vise servera a seamless world. Probacu igru u svakom slucaju, posto gameplay izgleda lepo.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda sasvim pristojno. Nazalost, jedino sto mi smeta je sto je opet heavy instanced sto Cryptic izgleda gotivi. Kapiram, stvar je izbora, i oni bi radije da imaju jedan ogroman server sa puno instanci, ali ja bih radije suprotno - vise servera a seamless world. Probacu igru u svakom slucaju, posto gameplay izgleda lepo.

Pa kaze ovaj u videu da je open world sa dungeonima nisam steako utisak da ce biti tesko instanciran iz intervjua.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Mozda si u pravu. Gledam bas kroz intervjue i stvarno nigde ne pise za instance. Ne znam sto sam to utripovao, moguce da sam citao negde neke komentare. U svakom slucaju ce da se prati razvoj igre :)

Jos jedan preview sa PAXa:

http://massively.joystiq.com/2012/04/07/pax-east-2012-neverwinter-discussion-and-impressions/

Edited by Loopy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...