Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

shot0002.jpg

ne daju mi mira ni u honu :/

Pa dal' je ovo moguće?

Znam da je bratu pre par dana na nekom sajtu izašla ista reklama :c

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Јесу сигурно, ал је ово нешто најретардираније што може да се уради:)

Мислим, ако су у фазону да је држе на повоцу, то мора да стегне прилично јер је, јелте, змија у питању, па нема рамена и те зајебанције. Онда долазимо до трипа да она треба да пије, а тек што треба да једе - значи, треба да похаса одједном нешто што је шире од њеног врата неколико пута. Значи то мора да се одвеже сваки пут кад змија хаса. Па онда, може да се умота и да се задави, екстра је неприродан тај трип за змију... Мислим, ово је стејтинг ди обвијус, али има још милион трипова... Оно, контам да је мањи трип држати лептире и колибрије на повоцу него змију:)

Мислим, могли су да ограде ситно ''везеном'' оградом или чиме год за отприлике исто кинте:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јесу сигурно, ал је ово нешто најретардираније што може да се уради:)

Мислим, ако су у фазону да је држе на повоцу, то мора да стегне прилично јер је, јелте, змија у питању, па нема рамена и те зајебанције. Онда долазимо до трипа да она треба да пије, а тек што треба да једе - значи, треба да похаса одједном нешто што је шире од њеног врата неколико пута. Значи то мора да се одвеже сваки пут кад змија хаса. Па онда, може да се умота и да се задави, екстра је неприродан тај трип за змију... Мислим, ово је стејтинг ди обвијус, али има још милион трипова... Оно, контам да је мањи трип држати лептире и колибрије на повоцу него змију:)

Мислим, могли су да ограде ситно ''везеном'' оградом или чиме год за отприлике исто кинте:)

Ili da je vezu za rep? (BarcaS) :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bi je vezao gumicom, moze da se rasteze a nece tako lako da se skine. Doolio nubara, samo bdsm na umu :D

Ако ћемо право, тој змији је готивније да јој одрадиш бдсм пирсинг и за њега закачиш канапче, него то са гумицом:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zanimalo me je da li je istina ili fotošon.

Па не знам, ја сам одма био у фазону ''лол најнгеговско трпање интернет експлорера хахаха'' и на памет ми није пало да је нешто друго:)

Ал добро, можда сам се залетео са трипом да је и другима аутоматски тако.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...