Jump to content

Assassin's Creed III


Slađan

Recommended Posts

Izgleda dobro, ovo sa trčaranjem po drveću će biti hajlajt izgleda, a kul je setting, mislim, koliko AAA igara se odvija međ crvenim mundirima i indijancima. I na kraju piše oktobar za sve platforme (vidi se i PC kutija), valjda neće da ispale.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mene samo zanima koliko će to pentranje da bude dozvoljeno i open world. Mada sam negde pročitao da će ipak biti gradovi glavni, ali da će se dosta odvijati i u tim divljinama između gradova. Mada opet, u prošlim igrama je to međugradsko šetkanje mestimično linearno.

Uf, šta li će sad da ubace da se skuplja, zastavice, pera, zečije šape, vučiji repovi, skalpovi (to bi bilo vrh) :S

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle četiri igre (i to samo zvanične, bez spinofova), jedna se odvija u Americi i to je odmah problem (i to još smeštena u period koji je retko bio pokriven akcionim igrama).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije problem ako to prilagode iskustvu tj. divljini, onda će biti super. Za stari gejmplej bi mi ipak bio bolji neki urbaniji seting, tipa London ili čak Rusija u jeku industrijske revolucije, neki Japan, istok u bumu razvoja tada modernije civilizacije. Jedino mi je bilo ono, glupavo, a to jeste čisti PR, što je reklama amerska jer je za ciljano tržište pa ih lože konzumerskim patriotizmom.

EDIT: da dodam ipak i prepravim se "Jedino mi je bilo ono, glupavo, a to jeste čisti PR, što je reklama amerska jer je za ciljano tržište pa ih lože konzumerskim patriotizmom iako Amerika tada, nema veze sa ovom Amerikom sada." :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

da ameri rade igru, rekao bih na keca da će biti previše onih bljuvotina kad ti spasavaš nevine civile i boriš se za slobodu i ljudska prava dok se odrpana stars n stripes zastava vijori na povetarcu obasjana prvim jutarnjim zracima, al pošto je rade kanađani iz montreala, nadam se da će biti kul. period i scenografija mi se sviđaju, mada se ne bih žalio ni da je u londonu ili u japanu.

zapravo, što se mene tiče, mogu jednom godišnje da izbacuju AC u raznim gradovima od starog do novog veka, igrao bih svaki nastavak jer se ložim na AC (iako sam svestan da je to na korak od čitanja dena brauna)

Link to comment
Share on other sites

Pa da, a i meni je oduvek bio kul onaj, kao disklejmer na početku igre da ovu igru rade multikulturalni timovi, developeri itd. A priča je Den Braun meets Tom Klensi, mada ono, uvek možeš da odgledaš one Tom Henks filmove i izbaciš to iz sebe ako te potera da čitaš knjigu.

@Laki: ja volim divlji zapad igre :DDD

pljk!

Link to comment
Share on other sites

bila je muka u kecu, u dvojci je bila pesma. možda ti numeš

Možda, a najverovatnije sam sad pod uticajem keca jer obrćem lepo sve natenane sad od početka pa sam upravo završio prvi deo. Sve mi je ostalo u sećanju da ni dvojka nije bolja po tom pitanju. Mada sam se ja skilovao u kecu samo tako sa fajtom sada, samo me što sam više igrao, više mrzelo da se šibam.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Možda, a najverovatnije sam sad pod uticajem keca jer obrćem lepo sve natenane sad od početka pa sam upravo završio prvi deo. Sve mi je ostalo u sećanju da ni dvojka nije bolja po tom pitanju. Mada sam se ja skilovao u kecu samo tako sa fajtom sada, samo me što sam više igrao, više mrzelo da se šibam.

Zbog toga je Brotherhood bio korak napred - mogao si da se fokusiraš na pentranje i stealth gameplay a za čišćenje gužve su ostali hašišari.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...