Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

prvo ovogodišnje znojenje od hodanja gradom, ura

dulijo, sms za tebe od vudua (valjda se stidi da ti sam pošalje): Tebreks, napisi duliju da upravo stojim u redu sa miom borisavljevic na jerodromu. 6x je bolja picka uzivo lol

Link to comment
Share on other sites

Неће Вуду да прца Миу, превише му је јак брокод!

Знам да је боља уживо, то ми је рекло милијарду људи, а и она каже да има проблема са јаком шминком и да је најбоља кад иде бланко до пекаре!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е, ај линкујте вудуов шлиц (лолгеј), оћу да видим нешто, а не сећам се де је качио скоро

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al ja verujem da ne mogu vise od kilometar dva da istrcim :D

kakva gnusna laz :)

elem, za koje pare može da se uzme neki ok polovan bajs, planiram da krenem sa vožnjom po adi, postao sam gadan sam sebi koliko sam se ugojio?

tebra,imas nedeljom u Pancevu "stari buvljak"...to ti je ono fazon posto ljudi jadni jedva prezivljavaju, onda iznesu na prodaju sve sto nadju po tavanima,a izmedju ostalog pojavljuju se i cige sa bajsevima (naravno kradenim) i mozes da zabodes za nevidjeno male pare,sasvim korektne bajseve(znaci ne nesto sto bi se svidelo ivanu,peji,vegeu ili ne znam kome,ali tebi kao noob regularu bi bio sasvim ok i neki kapriolo za 2 soma ko sto sam ja prosao)...na stranu sto mozes i PRECARSKE knjige,stripove i milion ostalih drugih stvari da zabodes za 50 dingera fazon,samo mora da te usere...ja sam cak razmisljao skoro da pazarim segu,ali me mrzi da ustajem ujutru :) Pa ako hoces neku nedelju da sednes na motoricu pa da dodjes,bilo bi do jaja da se isprdamo tamo :)

meni je jedini smor bio kad sam pazario bajk sto je bio niklovan,ali ga ciga naravno farbao crnim auto lakom,i to lose,pa kad sam ja pokusao da skinem lak,ostetio sam nikl :)

i da,nisi se ugojio,mnogo si mi lep i dalje :*

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...