Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ljudi, ljudi, treba mi pomoc :)

Jel moze neko da mi pomogne oko bukiranja leta Beograd-Malta round trip, od 09.05. do 14.05.?

Posto nemam iskustva sa e-bookingom ili bilo kojim drugim, dajte neke linkove ili jos bolje ako bi neko nasao let do tamo i nazad...

Ja sam nasao preko lufthanse ali je ~50k RSD sto je malo mnogo :)

cimaj me na msn ili fb

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kakvo je ovo mrtvilo na forumu? nadam su svu napolju po lepom vremenu, a ne da se desila zombi apokalipsa dok nisam gledao internet.

inače, prva ovogodišnja bleja na brodiću (a da nije unutra), ajmo!

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasan taj prolećni umor sindrom, mene recimo uvek pukne nevidjena energija, čim dodje proleće, imam osećaj da maraton mogu da istrčim

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нашао сам ултимативну композицију за графику, сутра носим на аминовање, ако прође, биће то турбофолкдулио преседан!

mia1.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...