Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lufthanza je najbolja kompanija sa kojom sam leteo, isto sam tukao pivo kao car, u onim malim flašicama od tri i po gutljaja :D

this plus sam imao neograniceno da husam milka cokoladice

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kaže glavni arhitekta Beograda u današnjem Blicu (izdanje za Beograd) , da će celokupna beogradska metro mreža biti završena 2033. , taman na vreme icon_smile_big.gif

metro-2033.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Postoji Blic za Beograd, za Vojvodinu i za ''ostatak'' zemlje. Onaj beogradski ima svežije vesti, i onaj centrali dodatak za Beograd. U Vojvodini taj dodatak se zove koliko se sećam ''Vojvodina'', a u ostatku zemlje '' Srbija'' i jedna posebna stranica za Niš.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Postoji Blic za Beograd, za Vojvodinu i za ''ostatak'' zemlje. Onaj beogradski ima svežije vesti, i onaj centrali dodatak za Beograd. U Vojvodini taj dodatak se zove koliko se sećam ''Vojvodina'', a u ostatku zemlje '' Srbija'' i jedna posebna stranica za Niš.

U Novom Sadu ima u sredini "Novi Sad".

Link to comment
Share on other sites

:(

aj sto me sramota sto tako parkira, vec me sramota sto je dosao tom krntijom

i ne, ne parkira se tako ovde ni u snu. samo ako je iscrtano i to parkiraju da nijedan tocak ne zagazi ni jednu liniju oznacenog parkinga vec da bude perfekt :S

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ne brini, zato ja postujem svaki dan ne bi li vas svaki dan podsecao!

mada si me podsetio na ovu epizodu hausa

- ...familiar with the concept of sarcasm? don't sweat it, it's new.

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Budo fejluješ, ti bi trebao to da znaš!

[peja][/peja]

Tresu mi se ruke koliko sam iscrpljen :(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Video pominju se Hrvati, pa pogrešio čovek coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...