Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zvao me ortak danas oko 12 na kafu u kafanu Mala Maca, a u stari smo popili po jedno desetak piva ceo dan, dobio on pare na klađi, sad da se tušnem pa idemo na svirku kod ortaka, malouman sam, ali ovo je ono što zovem kvalitetni petkom. Da ne pričam da sam se sinoć nacirkao kao ovan, zato što se gledao najbolji fudbal ikada. Ljubav za sve rur drugare

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam neko svoje odelo s mature da probavam posle sto godina jer ću verovatno u skorije vreme morati da ga nosim, i koja je to čudna odeća, ne verujem

1. Probam samo pantalone - izgledam ko retard

2. Obučem i šulju - izgledam ko retard

3. Stavim i kravatu - izgledam like a sir

Jebena odela

Link to comment
Share on other sites

Zvao me ortak danas oko 12 na kafu u kafanu Mala Maca, a u stari smo popili po jedno desetak piva ceo dan, dobio on pare na klađi, sad da se tušnem pa idemo na svirku kod ortaka, malouman sam, ali ovo je ono što zovem kvalitetni petkom. Da ne pričam da sam se sinoć nacirkao kao ovan, zato što se gledao najbolji fudbal ikada. Ljubav za sve rur drugare

Koji su to lopovi u Maloj Maci, nisam ni jednom bio, a da racun nije bio potpuno nerazuman. Poslednji put kad sam bio sam i racunao, i pojavila su se na racunu dodatnih 5-6 piva.

Link to comment
Share on other sites

ja ni sam ne znam više koliko puta sam sa tom karticom za posao probao da otvorim vrata gajbi kad se vratim sa šljake

Haha, ovo me podsetilo na scenu od pre dva dana u banci. Radi ova za šalterom, kako sa kim završi okrene se ka sledećem i kaže "Izvolite!", kako to već ide.

Završava klijent pre mene, kao "'fala doviđenja" ova što radi se okrene ka meni i prodere se "KOMERCIJALNA BANKA!" I naravno kreće da se valja od smeha kao i svi oko nje i mi "u publici" :))

Koji su to lopovi u Maloj Maci, nisam ni jednom bio, a da racun nije bio potpuno nerazuman. Poslednji put kad sam bio sam i racunao, i pojavila su se na racunu dodatnih 5-6 piva.

Ja uopšte nemam pojma gde je ta kafana, a vidim da je u Sinđelićevoj?

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam neko svoje odelo s mature da probavam posle sto godina jer ću verovatno u skorije vreme morati da ga nosim, i koja je to čudna odeća, ne verujem

1. Probam samo pantalone - izgledam ko retard

2. Obučem i šulju - izgledam ko retard

3. Stavim i kravatu - izgledam like a sir

Jebena odela

naša priča vudzi, to mi se stalno desi kad treba odelo da nosim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno, imam sličan problem, s tim što kod mene šljaka od trenutka oblačenja sakoa, ne mora kravata, bez sakoa samo pantalone i košulja, na fazon, šta je bre ovo.

Lep dan danas, sutra jedan od onih za ivanka i drugare :)

Link to comment
Share on other sites

Sjajan dan juče, sjajan! Posle odličnog dana u kafani, pa cirke u domu, veče je krunisano sjajnom svirkom ortakovog benda. Proveo sam se sjano, iscimao jednu curu za broj, video kamara Jagodinaca... Naravno pošto sam u maniru alavog pijanca posle tone piva počeo da pijem i pelinkovac, veče sam završio u autentičnom pank duhu koji gajim, sedeći na pločniku u pola 5 ujutru pored sopstvene povraćke dok čekam trolu, al ne marim icon_smile_big.gif Danas sam se probudio oko 11 posle 5 sati spavanja sa onim lol skroz sam kul sindromom posle pijanstva.

jel na "Vračar Rocks" Čabke? :)

Ne, u krejzi hors tamo na kraju skadarske :)

Koji su to lopovi u Maloj Maci, nisam ni jednom bio, a da racun nije bio potpuno nerazuman. Poslednji put kad sam bio sam i racunao, i pojavila su se na racunu dodatnih 5-6 piva.

Ne znam, nisam imao takvih iskustva, a u poslednje vreme Mala Maca mi je jedna od lokacija koju često posećujem.

Laki, Mala Maca je u Niškoj, odmah čim se skrene iz Sindjelićeve.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod klope, bio u plavoj frajli u novom sadu, opusteno jedan od najboljih restorana u kom sam ikad bio.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam imao takvih iskustva, a u poslednje vreme Mala Maca mi je jedna od lokacija koju često posećujem.

Ne kazem da je lose mesto za bleju, jeftino pivo i do jaja muzika, ali me smara da mrtav pijan vodim racuna o tome koliko sam piva popio i da posle ratujem sa konobarima koji bi da se ogrebu o standardni pijanincarski trip 'ma koga briga za pare, daj pivo'.

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...