Jump to content

Anti-ACTA protest Subota 25 FEB 2012 14h Trg Republike


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bitno da je 7500 debila stavilo na fb eventu da dolazi

a jbg,ne znam za ostale,ali ja sam morao ranije na posao,nemoj odmah da me svrstavas medju debile

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam nikome nista licno rekao i naravno da ne mogu da mislim da je neko debil ako mu je iskrslo nesto

ali ako mi kazes da je ok da 7500 ljudi napise da ce doci da bi to pisalo da svi vide i pokazu kako su borci za pravdu i imaju zivot a onda 95% ljudi ne dodje, onda je to malo drugacija situacija gde ne znam kako bih drugacije nazvao takve ljude posto se radi o malo vecoj stvari od ispale da neko nije dosao negde u dogovoreno vreme

Link to comment
Share on other sites

pa ono za kosovo smo ubijeni u pojam (uspešno), a ovo je kao "svakodnevnoje", s tim sto je kosovo naravno daleko jača priča.

no svejedno jako malo ljudi u zemlji koja je tehnoloski lider i rasadnik mozgova koje se bave visokim tehnologijama :)

mada posto smo nacija sa najvecim % facetarda u okruzenju, onda je i očekivan slabodziv

a iskreno ocekivao sam tebe tamo!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ivane, u tebe gledam!!1

iskreno, nisam se bavio cimanjem ljudi, jer nisam ni ja znao da ću ići do sinoć. a i računao sam da ti i deki znate sigurno.

al zvala te je jovana danas pre podne al nije mogla da te dobije, tako da možeš samo sebe da kriviš! :D

Link to comment
Share on other sites

a iskreno ocekivao sam tebe tamo!

I ja bih se ocekivao, da sam znao!

Sta je sledece, Drale ce otici na protest za koji ja ne znam?

iskreno, nisam se bavio cimanjem ljudi, jer nisam ni ja znao da ću ići do sinoć. a i računao sam da ti i deki znate sigurno.

al zvala te je jovana danas pre podne al nije mogla da te dobije, tako da možeš samo sebe da kriviš! :D

Dekija uglavnom ja informisem o tim stvarima, posto se on bavi Beobildom i eRepom.. :|

A ovo jutros su mi bili nepoznati brojevi. Bio sam jos u krevetu i nisam bio in da mud da se javljam ko zna kome za ko zna sta. E pa eto mi ga na, vaistinu!

ko te jebe rami ! tebi i kad se posalje poruka ti ne vidis :D :D:DDD

Kmek. Tu tvoju stvarno nisam video... pa ne bih onako teatralno vadio telefon sa "ajd da vidis da nisam primio nikakvu poruku" pricom, da sam zaista bio svestan da sam je primio. :]

Link to comment
Share on other sites

I ja bih se ocekivao, da sam znao!

A ovo jutros su mi bili nepoznati brojevi. Bio sam jos u krevetu i nisam bio in da mud da se javljam ko zna kome za ko zna sta. E pa eto mi ga

lenštino

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pozdrav za Kilija i njegovog ortaka (zaboravih ime damn) koji za razliku od mene nije dao ni dinara Time Warneru za masku :)

po meni je "organizacija" bila sramotna. Pitam se i da li je neko zvanično organizovao nešto (valjda sa svaki veći skup na javnom mestu mora da postoji organizator?), ili je sve bilo zaista spontano (u kom slučaju je opravdano)

Link to comment
Share on other sites

bolji odziv nego što sam očekivao, ali možda je trebalo da ponesu ozvučenje :fp:

megafoni su failovali

a nije se bilo para za ozvucenje

cuti Ivane_ bilo je x puta bolje nego ono 4. aprila omladina uzvraca udarac, tad si prosao bajsom i bio u fazonu zajebi (doslo manje od 100 ljudi a prijavilo se isto par somica)

Link to comment
Share on other sites

po meni je "organizacija" bila sramotna. Pitam se i da li je neko zvanično organizovao nešto (valjda sa svaki veći skup na javnom mestu mora da postoji organizator?), ili je sve bilo zaista spontano (u kom slučaju je opravdano)

možda prvi put organizuju ovako nešto, ko god da je organizovao, a piše u vestima da su tamo neki organizovali. Fora je da nije ni to lako :) Ne treba da gledaš ove političare što im je to već praksa ... ako bude prilike, sigurno će naredni skup biti bolji, pa onaj tamo još bolji itd.

Link to comment
Share on other sites

al malo su i pokazali da su web2.0 hipsteri koji su pomalo nesposobni za irl. valjda je svakom ko je pet puta izašao iz kuće jasno da ne možeš da ozvučiš trg republike jednim megafonom, koji se uz to vrlo brzo pokvario.

Link to comment
Share on other sites

apsolutno se slažem, nema tu šta.

samo sam spreman da "progledam kroz prste" jer su ipak nešto uradili, kako tako, stiglo je i do vesti, možda je neko pročitao pa kao "jao šta ono nešto internet hoće da ugase!" i tako, neki buzz :)

ali da su mogli da konsultuju ortaka iz DS-a da im kaže da im treba makar Logitech Z5500 da bi se nešto čulo, mogli su :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...