Jump to content

Mass Effect 3


Slađan

Recommended Posts

Probao malo, standardni Mass Effect, sa minimalnim ali primetnim grafičkim poboljšanjima. Što se tiče priče, ovo je sami početak igre tako da nema mnogo spojlovanja. Ubacili su varijantu (bar koliko sam skontao) da više ne moraš da igraš full igru kao ranije, već može da se igra sa fokusom na borbi (pri čemu su dijalozi unapred predefinisani sinematici bez mogućnosti izbora), suprotna stvar (gde je borba sekundarna i priča je više u fokusu) ili standardno igranje kao i ranije. Sve ostalo, kretanje, borba, dijalozi identično kao i pre, samo nekako mekše i doteranije (mada mi se ne sviđa dijalog wheel, previše je sitan i boja je pogrešna, onaj iz ME2 je bio bolji).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa to, kad krene dijalog ako si birao combat only varijantu igranja na početku, dijalog ide sam, kao animacija (štavište, uvodni sinematik je urađen tako, bez mogućnosti biranja dijaloških opcija bez obzira kako se odabere mod igranja na početku, jer su to isekli da bi moglo da se strpa u demo).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nema import, igraš sa default šepardom, muškim n ženskim. Malo su ispeglanije sve opcije u igri, mislim kao dvojka, samo izgleda lepše. A jeste, na marketplejsu je limit 2GB za bilo kakv dlc, demo ili arkejd. Znam da su imali neki problem, sa rimejkom nečega u HD pre nekog vremena, pa je igra bila malo veća i onda je bilo vatanje za glavu kojom magijom još kompresovati fajlove.

A inače, meni je ovaj demo ok, nema spojlera, lepši je malo od dvojke, komande su malo bolje, da ne kažem jednostavnije, borbe su mnogo bolje, mada prelake. I ovo što pip kaže, dijalog točkić je premali. Jedino nisam skapirao kad izabereš taj srednji mod igre, dal on ima i jedno i drugo, borbu i dijaloge sve ili samo malo jednog, malo drugog? Ako ima sve, onda je kul fora za širi krug igrača.

Nisam probao, ali vidim da izbacuje obaveštenje da MP može tek od 17og februara da se igra.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

haha ne mogu da verujem da su obacili taj sistem za izbegavanje dijaloga

mada iskreno, kakvi su dijalozi bili u dvojci pogotovo to je jos i super

lucky odigraj prvi deo, sasvim dobra prica i atmosfera u igri, naravno rpg nije nikakav ali to danas nije minus

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lucky odigraj prvi deo, sasvim dobra prica i atmosfera u igri, naravno rpg nije nikakav ali to danas nije minus

ma ja sve nešto hoću, ali ima toliko toga što bi trebalo odigrati, bukvalno da mesec dana sedim i igram igre.

moraću da vidim da mi ovaj pip da precizno uputstvo za kako hendlovati i decu i ženu i filmove i igre :)

Link to comment
Share on other sites

mislim, u kecu ima najviše gubljenja vremena po milion i jednoj planeti on foot ili bagijem. Meni je to bilo zabavno, ali brate, ima milion planeta na koje moš da sletiš (ali i ne moraš). U dvojci su to zbrzali skeniranjem planete sa broda, eventualno ponekad skokneš dole da se malo prošetaš.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...