Jump to content

Spartacus Vengeance


ZerBah

Recommended Posts

pogledao sam par epizoda gods of the arena, što je, koliko sam skontao, neki spin-off serije. meni se dopalo, za razliku od originalnog spartaka koji mi je bio dosadnjikav. i jedino što mi baš smeta u seriji je prevelika količina eksplicitnosti i psovanja, nekako je previše

Gods of the arena je prequel, mozes pravo da nastavis drugu sezonu brzo ces pohvatati konce, sto se tice psovanja jbg na tu kartu igraju od pocetka a i ne bi me zacudilo da je stvarno tako i bilo u ono doba :)

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Јој гледо сам и ја, пета епизода цар! Брате, зашто је онај Ганикус онолико харизматичан, није ми јасно. Он је ЈЕДИНИ од свих гладијатора који ме нимало не нервира, остале бих туко бар дваес посто времена, а неке и све време:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog treba tući, to je ova nova što glumi Neviju. Non-stop samo cmizdri i slaže neke retardirane face, uz nula harizme koju treba da ima njen lik. Kad se setim kakva je mačka bila ona prava, tačno ti je jasno zašto bi Kriksus pošandrcao zbog nje.

lesley-ann-brandt.jpg >>>>>>> Naevia1.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Мени обе Невије иду на курац:)

Мада, мени су генерално оне римљанке све много готивније (ах Гаја, како ћу те прежалити), ове слејверке су ми много америка фак јеа резистанс ми смо јаке ко наши мушкарци и правимо фаце храбрости и беса на којима би нам позавидео и Мајкл Дудикоф [:D]

У ствари, кад мало размислим, зато ме нервирају и гладијатори:) Али зато је Ганикус цар господар глам ввф јебач искра у оку и шашави поглед!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ganikus lik, ali je bedak shto ga nema vishe (tj. ne koriste ga toliko). U ovoj epizodi mi je najveci car bio Sirijanac - sjebo rimljane, jeb'o i napravio svoj "dream team" ;)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Одгледо сам ову последњу, Ашур лик скроз, раније баш нисам могао да га видим, ни њега ни оног ретардираног Криксуса, сад ми је Ашур готива скроз, Криксус се мало поправио јер није онолико теле ретардирано, мада је глумац и даље болид:)

И да, који курац, дајте Ганикуса јебо вас отац! Осећам да ће сад Ромљани да га карају зато што је загубио ''документа'', па ће да се врати опет као антипротиван, нек ми пуше курац... Како да навијам за Спартака и ове његове ретарде кад Ганикус није са њима! И још, ко за пакост, и овај Глабер постаје готиван, на крају ћу да чирлидујем за Римљане:)

Ганикус паркур!

Ашур јебач!

Глабер Халдир!

Спартак, Криксус и остала телад и краве смарачи!

[:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih bio tako strog, ali da, "originalni" je bio za koplje bolji, mej hi rest in pis. Bio je nekako kuliji, ali u pravom smislu reci, hladniji, odmereniji, ne znam. Ovaj novi se malte ne ponasa kao svi ostali u kadru, sto je nedopustivo! :p

A za Neviju uopste nisam izvalio da je nova glumica. Mislio sam kao, rudnik, silovanja, maltretiranja, ostavi to traga na zeni valjda... kad ono skroz nova u stvari. :o

Link to comment
Share on other sites

Мени је и стари Спартакус био безвезе (рип глумац), био ми је некако најнеспецифичнији и најнеубедљивији од свих осталих, исто ко и овај нови, тако да немам тај трип ''јој замијенише ми јуношу'', оба су ми тотално на дну листе марења.

Иначе, прочитах да је овај нови Спартак пре ове играо неку лол улогу де је требало да буде јадан и мали и онда није имао времена да се нагрува чак ни на пристојно, зато је онако нит нагруван нит дефинисан, ко нека врећица. Ал кажу да би требало прогресивно да се нагрувава кроз сезоне, како буде имао времена.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ево ја ћу изаћи из ормара и рећи да ми треба титл за Спартакуса, може и енглески, али свеједно. Кад крену Ромљани са увијеним конструкцијама, без титла ми трећина реченица некако пролети и нисам сигуран дал сам сконтао. Поготово ако не могу да одвалим звук... И просто, чак и кад нема лол конструкција, тренутак непажње може да ти претвори спартакус у ганикус, лупам...

А знам енглески сасвим добро, тенк ју кам аген.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахахаха, хвала на циму, али нисмо се разумели, мислио сам ''треба'' у смислу да генерално гледам Спартакуса са титлом, не да не могу да нађем:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kako rapidno poboljšanje kvaliteta sezone u predhodne dve-tri epizode, sve do sada je bilo smaranje po šumi bez ikakve poente. Čim su vratili Ganikusa odmah je sve živnulo, i ovi opičeni nemci, i Ašur koji mi je uvek bio jedan od najjačih likova u seriji, i Glaba car koji više nije seka persa, još samo Kriksus da prekine da papučari sa ovom svojom dronfuljom i Spartak da se nagruva malo...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Почех да гледам полако, прву епизоду и није ми се свидело ни мало. Иако сам гледао обе претходне сезоне, некако ми је цео фазон са успорењем кадрова, бесмислене баханалије итд постао потпуни смор. Ваљда ће се нешто поправити, ако уопште наставим да гледам.

одгледах и другу... шитара. а увођење оне кучке, сада као "пророчице" мда...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...