Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

ono pushenje kurca shto je nedavno okacheno je prosto retardiran fazon koji nije ni meni smeshan.

jer ih komoneri nikada nece razumeti i samim tim nece usrati, kao shto su usrali rage comice, trollface-a i slichne lakshe shvatljive fore.

не дозвољаваш могућност да се то већ догодило, па је резултат тога да и ми остали "комонери" сматрамо да је стрип ретардиран?

тј онда би морао да признаш да су га и "комонери" разумели, па су га због тога усрали?

тј онда ниси у клубу посебних, који једини разумеју Долана, шмрц?

или обратно?

теби је ретардиран фазон са пушењем курца, јер га ниси разумео.

тј онда би морао да признаш да си само "комонер"?

[:D]

пс. зезам те. у бити, Долан није нуклеарна физика и може да ти се допадне или не. Мени није, те могу да кажем да је ретардиран стрип, али не да кажем да су ретардирани људи којима се свиђа. Исто важи и за љубитеље овог стрипа - ако се некоме не свиђа, не свиђа, нема потребе за "глуп си, ниси разумео".

пс.2. не видим поенту "забране" долана овде, али ни поенту качења ретардираних "епизода" само зато што је то долан. Ретардираних у смислу да су такви и љубитељима тог стрипа.

Link to comment
Share on other sites

ovo je skech koji je sam po sebi smeshan. ako josh imash u vidu i kontekst (shto svakako ne ide na keca u sluchaju srba jer kod nas biciklisti nisu ni blizu toliko zastupljeni kao u drzhavama prvog sveta) onda ce ti biti josh smeshnije.

dolan ima kontekst koji je vezan za shupak interneta i ima veze koliko sa obskurnim forama, toliko sa mentalitetom ljudi koji gacaju po tom shupku, a nema toliko zabavan front end kao skech koji sam postavio.

i radish isto shto i saint a to je da koristish "ne svidja" a ja pricham o ljudima koji su u fazonu "glup je". nije glup. mozhe da ti se ne svidja koliko hocesh ali nije glup, i ako izjavljujesh da je glup jasno mi je da ga ne razumesh. isto tako to "ne razumesh dolana" ne znachi da si glupav, vec da jednostavno nisi u tom fazonu. zashto se ljudi toliko uznemire kada im kazhesh da ne razumeju neshto - meni nije jasno. nije to fizika pa da ja razumem, ti ne razumesh pa ja ispadam pametniji... (mada ne sumnjam da ima i onih koji imaju sve uslove da razumeju ali su retosi pa ne razumeju, samo shto rur nije poznat po takvim ljudima pa discardujem u startu tu mogucnost)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Али, али.. ја сам рекао да је стрип ретардиран, не глуп. Исто си и ти рекао за ону епизоду са сисањем, а вероватно их има још на киле таквих. Да ли за све те може да се каже да их ни ти ниси разумео?

У бити, не свиђа ми се баш због онога што си написао за упропашћавање у вези тролфејса итд. А чини ми се да му се то већ увелико догодило, што си и сам приметио, ал не желиш да признаш.

Link to comment
Share on other sites

ja sam u fazonu glup je, retardiran je i zao mi je ljudi koji se loze na njega.. u stvari lazem za ovo zadnje, zasluzuju jedno drugo.. "sede dve babe, dodje treca i upali svetlo" spada u istu kategoriju "humora" ... ne racunajuci 90% retarda kojima je smesno kao i vic o babama, kapiram da je ostatak "ja sam anti-x i jako underground i cuo sam za y foru dok jos nije bilo cool" jako butthurt kad im neko ukaze na to da je prosto piglu

there iz said it

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

tako je, pokrijte se usima svi vi kojima je smesan dolan kad neko dodje i ukaze vam da je glup. koji rezon jbt.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam u fazonu glup je, retardiran je i zao mi je ljudi koji se loze na njega.. u stvari lazem za ovo zadnje, zasluzuju jedno drugo.. "sede dve babe, dodje treca i upali svetlo" spada u istu kategoriju "humora" ... ne racunajuci 90% retarda kojima je smesno kao i vic o babama, kapiram da je ostatak "ja sam anti-x i jako underground i cuo sam za y foru dok jos nije bilo cool" jako butthurt kad im neko ukaze na to da je prosto piglu

there iz said it

brate bilo je momenata tokom nekih bleja gde sedimo potpuno strejt i roflujemo na dve babe i ostale viceve tog tipa... ne mogu da verujem da ste tako iskljucivi

kapiram zasto se vama strip ne dopada, ne znam kako ne mozete vi da skapirate zasto se meni npr svidja

mislim da smo slicnu raspravu imali pre par godina oko David Firth-ovih radova, tad mi je isto bilo cudno kako ljudi u startu mogu da zauzmu stav bez da objektivno sagledaju koji je target audience

inace apropo vizuelnog stila, meni je bas gotivno sto se tako raspada jer je ceo vajb oko dolana/daftyja rotten po malo i mislim da grafika to odlicno prati

Link to comment
Share on other sites

pa to je potpuno okej. ja odgovaram samo ljudima koji su u fazonu "brate al je glup". najpre sam razocharan futogom i mislim da cemo morati da raskinemo.

To je zato što znaš da sam ja jedan od onih o kojima je dulio pričao - ljudi koji razumeju dolana, al im je glup/ne dopada im se (u 99% slučajeva). I sad je to tebi neverovano, kako takva osoba može da postoji, fazon "jao šta ću sad, daj da ih ubedim da je to kul!"

Na primer, meni je kul ovaj yt kanal, koji se bazira na sličnoj vrsti "retardizma" kao i dolan.

FUK U LUG!

Link to comment
Share on other sites

Не, једно је ''не допада ми се'', друго је ''глуп је'' (што ја увек потенцирам, а ето, у овом примеру, Лаг је успео тај мој трип некако у свом свемиру да обрне против мене рофл). У првом случају, Лаг ће те помиловати јер ниси рекао да је нешто што је њему готивно срање, него само да није твој неки вајб. Али човек не допушта да неко РАЗУМЕ и да ЈЕСТЕ у том вајбу и да сматра И ДАЉЕ да је стрип ЛОШ. Јер, јелте, онда у том универзуму испада да Лаг готиви неку лошу ствар.

То је оно што је клиначки. Ја готивим гомилу срање ствари и немам потребу да браним то. Не знам, ''стискају ми дугмиће''. За неке сматрам да су готивне и да сам ја ''изабран'', а не да су срање које ми стиска дугмиће. Али јебено НЕ ИНСИСТИРАМ НА ТОМЕ ЈЕР НЕ МИСЛИМ ДА ИМАМ БОЉУ ПЕРЦЕПЦИЈУ ПЕР СЕ ОД ОСТАТКА КОСМОСА.

Дакле, госн Лаг у свом тинејџерском трипу не дозвољава да је Долан ЕВЕНТУАЛНО (значи не говорим о бланко прихватању туђег суда већ о чистој хипотетици) срање, а да се њему свиђа из неких афинитет трипова, а не због квалитета. И то је геј, јер свако ко дође са ''ја мислим да је ентитет икс лош'' ће бити дочекан са ''очигледно ниси у том фазону''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mama ti klinachki dulio. ako je neko u "ne slazhesh se samnom pa nisi u pravu" fazon to si onda ti, a tvoj trejmark "napisacu 38 pasusa pa ce onda konachno razumeti" pristup komunikaciji na internetu samo josh podvlachi boldovano. :*

@futog nolan i design and bass se teshko mogu porediti... dnb je vrlo dobar retard humor though...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Не, ја могу да СМАТРАМ да ти ниси у праву, а не и да тврдим. А ти си ово потоње урадио више пута за Долана. Ти ЗНАШ да је Долан квалитетан, други су то или САЗНАЛИ или НИСУ. Не поштујеш туђа мишљења. Ја ниједном нисам космички ставио тачку на Долана у било ком правцу, ти јеси. И то јесте клиначки. А то што се ти брецаш кад ја то кажем и постајеш агресиван и увредљив, то је твој проблем.

ae prekinite da smarate sada

Реално и ја се ложим ко кретен.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Daki, to je smešna slika, a ne smešan strip.

inace apropo vizuelnog stila, meni je bas gotivno sto se tako raspada jer je ceo vajb oko dolana/daftyja rotten po malo i mislim da grafika to odlicno prati

Ja kad vidim raspalog bogza, krenem da se smejem odmah, ne treba mi radnja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...