Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

ja smatram da tolika kolichina dobrote na kojoj hrishcanstvo insistira nije zdrava za ljudski mozak te jednostavno zahteva neko zlo i nesrecu ne bi li izbalansiralo nezdravu proporciju. drugim rechima: vidish zle misli i namere i tamo gde ih ni nema dashko.

tarantino je jednom svoj film "kill bill" opisao kao film koji bi gledali likovi iz njegovih drugih filmova. dolan je strip koji vole ljudi koji prave retard fore zanimljive komonerima.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

наравно да не постоји доброта без зла, али да оставимо теолошка надгорњавања за неки други топик...

да Долан нема тај аспект, који сам описао, био би само ултраретардиран стрип. овако је зао стрип, што не утиче на његову естетску или уметничку вредност. не видим злу намеру, само констатујем чињенице. уопште не мора да значи да је творац Долана сатаниста, мада ме не би зачудило да сазнам да јесте.

људска потреба за поганим стварима је опште место, инхерентна људској природи. овде само кажем да је једина вредност Долана управо то, то опогањивање, као кад седам кепеца силује "Снежану".

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Cek da probam,

HAJAO, HTEO JE DA POJEDE MED KAD ONO DONALD I U STVARI MU JE ISTRESAO GOVNA U USTA HAHAHAA TOTALNO NEOCEKIVANO AHHA AL JE DOBRO, VINI PLACE, A DONALD JE SRECAN, TOTALNI URNEBES!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Evo za Draleta:

3Rpb1.png

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

45a.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

podsetite me da se vise nikad na ruru ne nasmejem humoru koji ima veze sa nasiljem nad zenama i decom,rasistickim forama,avanturama zeca milorada,panteli,vukajliji itd itd

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...