Jump to content

Graficka/RAM


evgeniy

Recommended Posts

koju graficku i ram da uzmem za Gigabyte GA-965P-DS3 maticnu, i da li ima smisla kupovati graficku od ~50 evra koja ce mi "preporoditi" komp (imam 9600GS)?

nadam se da necu i napajanje morati da menjam. imam neko sugavo CM420W koje je doslo uz kuciste (elite 331).

za ram ocigledno neki DDR2 posto je DDR3 no-no, samo ne znam kog proizvodjaca.

tl;dr: imam 100 evra, kako da ih najpametnije potrosim na DDR2 ram i graficku koja se slaze uz Gigabyte GA-965P-DS3?

Link to comment
Share on other sites

ja sam skoro radio upgrade slične konfiguracije.

dodao polovnih 2 gb geil rama (sad imam 4) i kupio novu grafičku jer mi je stara crkla (uzeo sam radeon hd 6750) i sve mi radi kako treba.

moja preporuka ti je da pogledaš na benchmark forumu šta ljudi nude jer često ima dobre opreme po ok cenama i uz to još daju i pisanu garanciju.

ako ti pretekne para vidi pazari q6600 procesor i to je to.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

imam E7400, kapiram da mi upgrade procesora nesto i nije previse bitan. (valjda?)

imao sam 2GB geil-a, s tim sto se jedan modul sjebao, pa sad planiram da uzmem 4gb, sto ce da uzme tih 40 evra i ostaje 60 za graficku.

bilo bi lepo da uvaljam nekome graficku, cak i za hiljadu dinara, pa da imam veci budzet za novu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...