Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

meni deluje kao najbolja varijanta da se umesto ove dve crne crte odrade isto crne crte, ali sa isečenim obrisima RUR motiva, avatara ili nick-ova donatora i tako toga.

znači, da kroz crnu štraftu probija npr. zupčanik u boji karoserije, i tako gomila motiva, da iz daljine izgleda kao solidna crna štrafta a iz blizine da se razaznaju ti motivi.

sročio sam ovo kao kreten al razumećete, gladan sam i mrzi me da budem pismen :D

Link to comment
Share on other sites

meni deluje kao najbolja varijanta da se umesto ove dve crne crte odrade isto crne crte, ali sa isečenim obrisima RUR motiva, avatara ili nick-ova donatora i tako toga.

znači, da kroz crnu štraftu probija npr. zupčanik u boji karoserije, i tako gomila motiva, da iz daljine izgleda kao solidna crna štrafta a iz blizine da se razaznaju ti motivi.

sročio sam ovo kao kreten al razumećete, gladan sam i mrzi me da budem pismen :D

+1!

Link to comment
Share on other sites

Edit: shto se tiche RUR logoa, ja bih ga stavio na reshetku po sredini ispod logoa forda.

+1!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E, da, okolo poziranja sa RURomobilom>

Vozio sam ga od Zemuna do Jajinaca, pa nazad do redakcije, sa dva stajanja. Na tom putu dogodilo mi se sledeće:

- jedan lik u Alfi 156 mi je ablendovao nasmejan

- svako malo se neko okretao

- jedan me je pustio da se uključim iz sporedne ulice gledajući kola

- na autoputu kombi ne znam kojih registracija je išao uporedo sa mnom pola gazele da overi kola, posle otpalio

- u Vojvode Stepe, lik tipa 25 godina sa par ortaka, prilazi i izjavljuje "matori, objašnjava ti auto".

Vremenski raspon od nepun sat.

Eto toliko, nadam se da nam ga neće ukrasti neka ložana :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

E, da, okolo poziranja sa RURomobilom>

Vozio sam ga od Zemuna do Jajinaca, pa nazad do redakcije, sa dva stajanja. Na tom putu dogodilo mi se sledeće:

- jedan lik u Alfi 156 mi je ablendovao nasmejan

- svako malo se neko okretao

- jedan me je pustio da se uključim iz sporedne ulice gledajući kola

- na autoputu kombi ne znam kojih registracija je išao uporedo sa mnom pola gazele da overi kola, posle otpalio

- u Vojvode Stepe, lik tipa 25 godina sa par ortaka, prilazi i izjavljuje "matori, objašnjava ti auto".

Vremenski raspon od nepun sat.

Eto toliko, nadam se da nam ga neće ukrasti neka ložana :)

zamisli tek da si prosao kroz stahinjica bana! :D

btw, fino ste i cenu oborili, taman:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hm,nista,kod preuzimanja automobila pored provere rezervoara treba da uvedemo i proveru za fleke od sperme na zadnjem sedistu [8D][^]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sad primećujem samo jednu stvar, a to je kako ćemo da stavimo zupčanik umesto logotipa kad neka Ford logo? :) Jedino da napišemo RUR umesto FORD ali ovim old school slovima. Inače moram priznati da na Nidžinim slikama, koje je pretpostavljam slikao telefonom, izgleda mnogo bolje nego u oglasima, čujemo se ovih dana da i ja uradim test drive :) A mogli bismo i neko masovno okupljanje u to ime napraviti :)

Teško je, jer je na tom samom "nosu" nekako "prelomljena" hauba i onda je lepo podeljeno dva slova levo dva desno. Ovako sa RUR kao tri slova, jedino da se izradi U koje je isto tako "prelomljeno" i može da prati taj ugao haube.

Okupljanje obavezno mora da bude, kao što rekosmo, već možda narednog vikenda, a test drive može i pre toga, znaš gde je redakcija, svrati i uzmi ključeve :)

Edit: shto se tiche RUR logoa, ja bih ga stavio na reshetku po sredini ispod logoa forda.

Da, apsolutno, mislim da je to ok mesto, jedino što je i ta rešetka "prelomljena" poput gornjeg dela ... ako bi gledao odozgo na nju, ona je pod nekim uglom od recimo 120 stepeni. Tako da bi i sam zupčanik to morao da prati.

meni deluje kao najbolja varijanta da se umesto ove dve crne crte odrade isto crne crte, ali sa isečenim obrisima RUR motiva, avatara ili nick-ova donatora i tako toga.

znači, da kroz crnu štraftu probija npr. zupčanik u boji karoserije, i tako gomila motiva, da iz daljine izgleda kao solidna crna štrafta a iz blizine da se razaznaju ti motivi.

sročio sam ovo kao kreten al razumećete, gladan sam i mrzi me da budem pismen :D

Potpuno se slažem, baš sam nešto slično pomenuo Dovli kad smo pričali, da se uradi linija crna koja je iz daljine kao linija, ali kad se primakneš vidiš da je sastavljena od tih sitnih sličica, ispisa (kao RUR zupčanik na majicama na primer). A onda danas videh na ovoj novoj Ford KA dobru foru sličnog tipa ... idu dve one crte crvene boje, ali kad priđeš, vidiš da su mat i sjajnom folijom napravili "kockice" na tim linijama, kao ona zastava za trke crno-bela, s tim što su ovde kockice sve crvene, ali jedne su matirane druge sjajne. Dobar efekat, može i tako nešto, prelepi se preko postojećih crnih.

edit:

Dodajem oko benzina, biće možda malo zeznuto jer ne radi merač benzina, tako da će svakako biti poželjno ako ne i neophodno pred put sipati otprilike koliko misliš da će put da ispadne, da ne bi stao negde usput :))

Link to comment
Share on other sites

И ја да приметим да је ауто стварно прелеп. Надам се да ће га добро пазити ти силни возачи који ће се смењивати :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja sam u fazonu da potpisemo neki ugovor kojim se obavezuje onaj koji ga sjebe u nekoj saobracajci (ne daj boze,pu pu daleko bilo),da on preuzima finansijski deo popravke...znaci ne mislim ono,sad ja npr. uzmem kola i crkne motor,pa da ja placam generalnu,nego cisto da bismo imali neko pokrice za eventualnu tudju bahatost (pritom prvo mislim na sebe)

enivej,hteo sam da idem danas da vidim ljutu zmiju,ali mi je kriminalno lose,pa samo ovim putem da javim da sam i ja podigao ulog jer sam odusevljen

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...