Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

\o/

auto je kod mene... idiot ne ume da se snadje da parkira van zone "blizu" redakcije, pa mi je lakse kod mene, makar mogu da znam da ce biti gde sam ga parkirao. ili da dovezem kad bude neko u ofisu ko moze da ga usteka negde, ili da sledeci dodje do mene, kako god.

inace ja sam odusevljen autom.. svaki put kad sam stao bilo gde je makar jedna osoba prisla da se raspituje.. dobio sam gomilu thumbs-upova usput, ljudi propustaju na raskrsnicama itd itd.. stvarno skroz drugaciji trip voznje.

on the bad side, treba ubaciti neki radio pod hitno, ako mi dovla kaze sta da jurim, javljam se dobrovoljno da nadjem.. i treba ovlascenje da se sredi, da nema neko problema bezveze. editovacu posle jos oko featursa.

Link to comment
Share on other sites

pitam, posto svi koje sam motao po rukama su sa kavezom i eurojack yada yada... ne znam kakvo je bilo montiranje pre toga.

jos jedna stvar koja me je zezala je rucna.. auto koci sasvim ok, ali rucna hvata na zadnjem zubu skroz.. verovatno je podesavanje negde (dobos/rucica) ili sama sajla zeza

motor super, ne secam se ijednog auta koji sam skoro vozio da tako lepo pali.. za svetla i migavce se navikne covek, nije mi bilo problematicno

menjac je jako elastican, mada bi bilo do jaja da se nekako nabudzi skala za obrtaje, ne znam dal uopste ima davalac i dal to moze da se budzi ikako

na sledecem tehnickom ne bi bilo lose da se osigura i soferka ako vec nije.. mislim da je crvenu vise a ova je videla i bolje dane.

za sediste nemam zamerki, iako sam ~180 odgovara mi zavaljeno pozadi, jedino bezi kad kocim nizbrdo, but thats part of the funzies

pedala za gas jeste malo sira nego default, ali navikne se brzo.. ona sparco je na srafove, sagnucu se sutra kad dodjem s posla da vidim kolko je fabricka uza ispod.

posto je vec kod mene, bacicu ga sutra/preksutra na unutrasnje pranje, zdiba na penzionere i sjuricu neku jelkicu... ako i dalje bude smrdeo ne gine mu dubinsko. spolja ga ne bih ni pod pusku a kamoli cetke, ne deluje mi ubedljivo farba na par mesta

i trebalo bi konacno taj grandiozni sastanak da bacimo da dogovorimo oko kesha za odrzavanje i slicnog. kolko sam razumeo dovla/laki su iskesirali zadnji servis i nikom nista, not cool bro, not cool [:D]

edit: kao ovaj kenwood imam i ja negde jedan pioneer viska.. moj matori sam dao caletu , koji vec 6 meseci nije montirao "jer ga mrzi" ... mislio sam nesto pre ovog tipa http://www.kupindo.com/Car-Hifi/10023983_Radio-kasetofon-FORD-2006RDS-dekodiran ili starije

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

što se radija tiče:

ja bih stavio neki iz tog perioda, al da mu se nabudži ulaz za slušalice. mnogo je jednostavnije da doneseš telefon ili mp3 plejer sa svojom muzikom nego da režeš diskove, a neki od ovih modernih radija sa CD-om će izgledati jako ružno. ovo naravno pričam kao neko ko nema pojma koliko je lako/teško nabudžiti stereo ulaz na radio iz 1975.

Link to comment
Share on other sites

Dovla, kao zvučnike si linkovao neki video plavog ferarija sa YouTube, to si se zeznuo predpostavljam?

A meni ne otvara ni ovaj Vajsco sajt, ode u timeout, vama?

Što se mjuze tiče, ja sam naravno za neki oldschool, ali ako toga nema i ne može da se nađe, onda neki koji što manje odskače od ostatka, ako je to moguće. Realno nije problem ni da se uradi neko poručivanje preko, samo ako postoji nešto povoljno. Imamo gde da naručimo u inostranstvo da stigne, ako nije preskupo.

A sad ću u topicu oko brendiranja da se javim.

Link to comment
Share on other sites

Dovla, kao zvučnike si linkovao neki video plavog ferarija sa YouTube, to si se zeznuo predpostavljam?

A meni ne otvara ni ovaj Vajsco sajt, ode u timeout, vama?

Što se mjuze tiče, ja sam naravno za neki oldschool, ali ako toga nema i ne može da se nađe, onda neki koji što manje odskače od ostatka, ako je to moguće. Realno nije problem ni da se uradi neko poručivanje preko, samo ako postoji nešto povoljno. Imamo gde da naručimo u inostranstvo da stigne, ako nije preskupo.

A sad ću u topicu oko brendiranja da se javim.

Jbg za link, uglavnom lik je prodavao par elipsi, vufer i pojacalo za 100 evra, ima toga da se nadje though.

Ako postoji mogucnost da se nadje negde preko polovan Pioneer DEH-P77MP, to je onda win. To je ovaj radio sa slike koju sam okacio gore.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ponovo ovo:

kenwood cd/mp3 40e

ili

pioneer 5900 cd/mp3 50e

vufer + pojacalo + elipse 100e

Ja imam negde kuci neke zvucnike za napred, mislim i nickwood. Znaci ostaje jos pitanje ugradnje, ali sasvim finu muziku imamo za manje od 150 evra.

A ovo za presvlake meni normalno otvara? Presvlake sa logotipom

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ohai... prskalice ne rade for some reason, sipao sam tecnost, misleci da je to, medjutim no dice. i ona rucna mora da se nasteluje pod hitno, svaku uzbrdicu molim boga da mi se neko ne nabije blizu

in other news sutra se do 2 placa parking, tako da ako nema interesenata, eto me u redakciji s azdahom.

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...