Jump to content

Game of Thrones


G!!!

Recommended Posts

Pojavljuju se i prve informacije i trejleri o igri (pored pocetnih shotova koji su govorili bas nista)

http://www.gameofthrones-thegame.com/

http://youtu.be/6qKx5zbvYiA

Along the 30 hours of gameplay offered by "Game of Thrones", play as Mors, sworn brother of the Night's Watch, and Alester, a Red Priest in search of redemption who is back to Westeros after a long exile. The Hand of King Robert Baratheon has just passed away, and these two charismatic heroes will find themselves dragged in a grand quest that will lead them through familiar and gorgeous places of Westeros, such like the Wall and its region, or the famous King’s Landing. In this grand adventure, they will meet famous faces: Queen Cersei, Varys the Spider or Jeor Mormont, the Lord Commander of the Night’s Watch faithfully reproduced from the TV series.

In "Game of Thrones", you will choose the class of your characters, find your fighting style, reach a good balance between your strengths and weaknesses, and get ready for epic battles! Find, buy or loot new equipment and weapons to fit your approach of the fights, and gain experience to improve your skills or learn new ones. Slow the time down during battle to analyze the situation and choose your next moves. In game of thrones, political skills can be as lethal as a sharpen sword, so never underestimate the power of a silver tongue to solve a critical situation!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kao ogroman fan serije i knjige ja jedva cekam igru,jos ako bude bas Early 2012 kao sto su najavili,taman da ubijem vreme pre Diabla. Nego simpaticno mi je ovo sto kolko sam shvatio,imas 2 karaktera,2 origina,koja ti ne odredjuju nista posebno?

TJ imas ovog iz Night Watcha,kojeg ti mozes da igras ko warriora,rouga,archera (Maga? - ne kapiram iz trailera dal ce biti ono bas full blooded mejdzeva) A onda imas i onog Priesta kojeg mozes da igras opet sa bilo kojom klasom.

BTW iz trailera bar,running animacije izgledaju presmesno :D

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Pregledao sam sve što se pregledati može na sajtu, i ovako na oko mi deluje kul, ali naravno još nema ni m od mehanike igre, tako da ne treba žuriti sa ocenama.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izgleda da nam i ovo dolazi istog dana kad i Diablo, 15. maja. Opet sam sad razgledao prošireni sadržaj na sajtu, sve to deluje jako kul, Pesme imaju preteran potencijal za fantastičan rpg, stvarno se nadam da nisu usrali stvari.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Usrali su onog trenutka kad su odlucili da izbace igru kad i Diablo 3 izlazi, to je bar ocigledno. Nevazno da li ce igra biti dobra, u duhu Pesmi, neverovatan viceralni dozivljaj, prodaja ce da bude manja jer ce svi davati pare na D3. Cak i ja ffs :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zanimljiva je priča na početku koga zanima, i grafika je solidna, meni je akcija problematična. Nisam neki RPG stručnjak pa ne znam sa kojom igrom da uporedim ali imaš neka tri polja i njih puniš sa napadima i onda tvoj baja napada. NEkako mi je sve to traljavo sa kamerom koja odmaže i čini da borba bude nepregledna. Ovo važi za sam početak igre, nisam puno igrao, 10-ak minuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Psaras jel si prešao igru? Možeš neki kompletan utisak da nam kažeš? Ili bilo ko drugi ko je igrao igru :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kole je osuo drvlje i kamenje po igri u poslednjem SK-u, mada gledam po netu i ljudi se na forumima kunu kako je ovo jedna od najboljih priča u igrama ikad, a i izašla su tri peča u međuvremenu, valjda su išta popravili po pitanju mehanike. Stavio sam da se skida pa ću da probam preksutra kad bude gotovo jaoming

Link to comment
Share on other sites

Kole je osuo drvlje i kamenje po igri u poslednjem SK-u, mada gledam po netu i ljudi se na forumima kunu kako je ovo jedna od najboljih priča u igrama ikad, a i izašla su tri peča u međuvremenu, valjda su išta popravili po pitanju mehanike. Stavio sam da se skida pa ću da probam preksutra kad bude gotovo jaoming

Valjda cu i ja do tad zavrsiti ovo jaoming

\o

o/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Skinulo se pre roka, nevera :o

E ovako:

- Igram sa pečom 1.3, ne znam šta su sve menjali u odnosu na 1.0.

- Lore Game of Thronesa ne poznajem tako da ne pratim priču baš najbolje, ali deluje ozbiljna i u duhu serije (makar ono malo što sam gledao).

- Kole kaže da je grafika sranje, ja mislim da je vrlo pristojna (bolja je od Skyrima npr), teksture možda nisu ludnica oštre ali je dizajn okruženja odličan. Svakako izgleda dosta bolje od ovog u trejleru, čak i na medium.

- Kole kaže da su animacije užas, ja mislim da nisu ništa lošije od većine ostalih igara ovog tipa. Moguće da je to popravljeno pečevima.

- Kretanje u exploration modu je kao u Witcheru 1, a kad krene fajt, kamera se odalji i možete da se tabujete na svakog člana partija. Sam fajt je polupotezan i puno liči na KotOR, postoji queue komandi, na spejs zaustavljate fajt (tj ovde ga usporavate višestruko tako da ima vremena da zadate sve komande koje hoćete), osim običnih udaraca postoje specijalni koje razvijate kroz talent tree itd.

- Statistika lika je prilično detaljna, ali ne znam koliko mnogo to sve ima uticaja tokom igranja pošto sam igrao tek sat i po. Igram DPS-era sa specijalizacijom za sekire, ume da bude čupavo na normal.

- Unreal 3 endžin je u pitanju tako da nije zahtevno.

- Sve u svemu, mislim da ni slučajno ne zaslužuje 40 i nešto koliko je dobila, osim ako pečevi stvarno nisu ispravili svašta. So far ja bih joj dao 80-85, ali videću kako će mi leći cela igra posle nekog vremena.

edit: pre peča 1.3 izgleda prvo mora 1.1

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Oraspoložio me Vudu sa svojom kritikom sad, ali sačekaću da odigra još malo da mu vidim dalje utiske :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lol sad vidim, evo odgovaram :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...