Jump to content

NBA 2011/2012


moyo

Recommended Posts

i jbt,kako je Lebron MVP,KAKO BRE

mislim,Lebron jeste igracina i sve to,ali brateeeeeee,Durant je ovo ucinio nebrojeno miliona puta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lebron je imao skoro duplo vise asistencija u proseko, a ostala statistika im je manje vise ista. Mada to su realno nijanse

Ajd sad OKC da napravi break \o/ Miami danas dobija

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ma i ne treba kad daju HAZLEMU da shutira zadnju loptu za pobedu. Kolko me je sad iznervira Lebron. 5 sec pre kraj ima loptu na 10 metara. Umesto da je on shutirao, dodao Haslemu vruc krompir.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ал како је Бостон наједном закочио на пола, срамота. Ваљда ће се стиснути до краја.

ЛеБрон фаулд аут, тако је, бре. :))

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па реално. Било би безвезе да је Бостон успео да упропасти онолику предност. Мада се мора одати признање Мајамију за одбрану у другом полувремену.

Вечерас Спарси одлазе на 3:2. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ma i ne treba kad daju HAZLEMU da shutira zadnju loptu za pobedu. Kolko me je sad iznervira Lebron. 5 sec pre kraj ima loptu na 10 metara. Umesto da je on shutirao, dodao Haslemu vruc krompir.

nije mogao Lebron nikako da šutira iz te pozicije, budite realni malo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam zakuntao na poluvremenu,a i iznervirao sam se,u fazonu,umesto +20,bilo +14,i dok sam utonuo u san,razmisljao sam kako ce majami da ih dobije,ali sva sreca,nisu ih kaznili!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...