Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ipak sam bio Deda Mraz danas, a glas TRAGICAN. Jos se bas danas zadesilo da se sjebalo ozvucenje njima, tako da je bila opasna borba. Ipak, sve je lepo zavrseno, odradjeno, tako da mogu da proglasim ovogodisnji karavan uspesnim. :)

Osecam da cu se razboleti sad, moram da zveknem ferveks i na spavanjac mali.

edit: inace, ne radi mi youtube vec 2 dana, a kevi u sobi pored radi normalno. Jel mi se soba nesto zacarala, ili mozda neko ima neku racionalnu ideju? :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Još sam pijan, naduvan, zavejan... Ne znam ni ja šta više. Cirkam sad rakiju neku ne znam gde teram više. I tako, srećna nova braćo!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tako ti je to s novim generacijama, znaju samo da unistavaju [V]

Srecna nova godina, zelim vam svima da ste uvek zdravi i veseli. I da zaradite puno para sa malo rada (nemojte da pljackate banke) =D

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Pero unistishe nam ovi papani nasu foru :D

jebiga Cole, sve što je kul pre ili kasnije postane popularno i širokim narodnim masama, i onda bude sranje

back to the drawing board, da smislimo novu foru!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...