Jump to content

Pitalice iz Igrica


dvnityCker

Recommended Posts

I sad neće postaviti pitanje do četvrtka.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Evo pitanje koje sam postavio Lexu sinoć, s tim da nije pitalica već pokušavam da se setim imena.

- FPS

- Okvirno je iz Dark Forces generacije, sa 3d modelima karaktera koji su renderovani iz 8 uglova i spljošteni.

- Dystopian setting. Ima prangija ali postoje i melee oružja. Neki od protivnika su pankeri.

- RPG elementi. Kretanje je slobodno poput Deus Exa, postoje NPC-jevi sa kojim možete komunicirati, keš kojim se može trgovati.

- Možete se kockati (ako radite save/load prevaru čekate 30 sekundi), a postoji i klađenje na borbe areni gde se tri humana zajedno bore protiv mutanta(?). Mutant skoro uvek pobeđuje.

U boldovane delove sam siguran, ostalo pretpostavljam.

Kako se zove ova moćna neimenovana igra? :)

Link to comment
Share on other sites

Strife je meni bio jedna od najgenijalnijih igara tog tipa, baš zato što bila prva Doomolika igra koja je imala te naprednije elemente (razgovor sa NPCovima, smislenu kampanju, kvalitetno odrađen gameworld, zanimljive misije i sl.).

Lol, preteče me ovaj japanac, sad ispada ja kao komentarišem njegovo :)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mora da farmuje kristale za novi lightsaber.

Haha ma jok...slabo igram nije moj akaunt.

Sem toga ja sam Bounty Hunter ;)

On topic:

Nema religioznog i hi-tech elemenata kao u Strife, više vuče na Mad Max.

Borderlands :tf:

Sad cu opasno da lupim: Shadow Warrior, al se uopste ne secam da je postojao taj RPG element.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Nije Kingpin imao takve 3D modele kakve cali opisuje, a i nije ni imao neki RPG koliko se sećam ...

gqEu8.png

Upravo tako. Ovo je taj stil, kao u Dark Forces. Kingpin nisu spljošteni sprajtovi, već 3d modeli.

A nije ni Shadow Warrior.

Jebem ga, dajte vi dalje pitanja. Nije da sam se uopšte i nadao da će se neko setiti.

Link to comment
Share on other sites

Da nije sluuuuučajno neki od Marathon-a?

Mislim da ne odgovara settingu ali je dosta ono napredan po pitanju koječega, pa me nešto tu asociralo.

Jedino još čega se sećam na sličan fazon je onaj blesavi TekWar, ali tu bi se valjda setio Shatnera :)

evo imam i ja jedno, sad mi palo napamet ... beware of my photoshop! :)

+ pajo i pip, iskulirajte :)

Ajmo - koja sam ja igra? :)

igrebus.png

Link to comment
Share on other sites

Indiana Jones and the last crusade!

Оно, округли сто и ретривер, пошто они иду да ретривују граал, а има онај витез крсташ, а он личи на витеза округлог стола из оног филма! :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...